Uraz kolana

treska
Posty: 122
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Uraz kolana

Post autor: treska »

Moim zdaniem, bardzo dobrym centrum rehabilitacyjnym jest http://rehapro.com.pl . Znajdziecie ich w Krakowie. To właśnie dzięki ich pomocy i zaangażowaniu, udalo mi się ponownie wstać na nogi. Mam nadzieję, że i wam pomogą.

kaleta
Posty: 26
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Uraz kolana

Post autor: kaleta »

Jeśli ma to być rezonans w Krakowie, to udaj się tutaj. Teoretycznie nie powinno być żadnych problemów z terminem, ale zadzwonisz, to będziesz wiedzieć więcej. No i ogólnie takie rzeczy powinno być załatwiane na mocnym sprzęcie, nowoczesnym, a nie takim z przed 30 lat.

chorobo
Posty: 225
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Uraz kolana

Post autor: chorobo »

Według mnie najlepiej do takich specjalistów wybierać się prywatnie, ponieważ masz zapewnioną lepszą opiekę. A po drugie wiesz, że dostaniesz termin w ciągu kilku dni, a nie czekasz długie miesiące jak to często bywa na NFZ. Jakby co, to w Centrum Medycznym Gamma w Warszawie, możesz znaleźć rzetelnych, sprawdzonych ortopedów, ale i nie tylko. Tam możesz przeprowadzić kompleksowe badania i się u nich leczyć. A co do płatności, to nawet możesz postawić na wygodny system ratalny, więc to świetne rozwiązanie.

Kswerk
Posty: 102
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Uraz kolana

Post autor: Kswerk »

Zastanawiam się czy to nie od kręgoslupa bo i tak się zdarza. Poczytaj moze o skrzywieniach https://www.welbi.pl/kifoza-co-to-jest- ... ja-leczyc/ a najlepiej wybierz się do ortopedy!


ODPOWIEDZ