Ile czeka się dziś na ortopedę?

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: miksturka »

no z tymi terminami, to roznie bywa... ja sama jakis czas temu chcialam sie zapisac na rehabilitacje, to masakra byla, musialabym kilka miesiecy czekac, na szczescie tutaj sie udalo szybko damian/pl/rehabilitacja-warszawa/ :)

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: lunka »

Szukasz rehabilitacji i fizjoterapii na wysokim poziomie w Krakowie czy w jego okolicach. Sprawdź Centrum Medyczne rehapro/com/pl/ to placówka z dużym doświadczeniem i świetnymi rehabilitantami i fizjoterapeutami.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: chorobo »

Wszystko zależy od tego, w jakim mieście szukacie takiego specjalisty. Moim zdaniem, w Warszawie jest sporo ciekawych miejsc, do których warto się wybrać. Jednym z nich jest bez wątpienia CM Gamma na ul. Broniewskiego lub Bobrowieckiej. Pracują tam najlepsi specjaliści w tym zakresie, więc myślę, ze nie będziecie rozczarowani ich pomocą.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: Amy9602 »

Na nfz czekać nie warto, nie warto też oszczędzać na zdrowiu. Konsultacje ortopedyczne w Warszawie w dobrych cenach i co najważniejsze terminach, są w enel sport na Łazienkowskiej. Chodziłam tam ja, moja mama i moje koleżanki z pracy. Mają różne pakiety, ale zawsze jest konsultacja lekarska i od razu sesja rehabilitacyjna. Ja korzystałam właśnie z takiego pakietu na bolący kręgosłup bit.ly/pakiety_enel_sport

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: gosiek »

Myślę, że trzeba przede wszystkim zapisać się do naprawdę dobrego lekarza, jeśli już czekać to na takiego specjalistę który odpowiednio zdiagnozuje i podejmie się leczenia. W carolina/pl/ nie powinno być problemu z zapisem do lekarzy a to najlepsza klinika w Warszawie leczenia kręgosłupa i narządów ruchu. Pracują tam najlepsi ortopedzi.

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: Niko_dem »

Ja niedługo czekałem. Jednak problem opadającej stopy doskwierał mi długo. Byłem zmuszony do stosowania ortezy i pomogło. Sam byłem pod wrażeniem, później dopiero zacząłem czytać jak działają ortezy: medme/pl/artykuly/ortezy-nieodlaczny-element-rehabilitacji-schorzen-konczyn-dolnych,98183.html i dziś już wiem jak bardzo to było pomocne. Warto je stosować w takich przypadkach

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: zuzia852 »

Jeśli zależy Wam na szybszych terminach, to myślę, że możecie zainteresować się wizytą w takim miejscu, jak https://novaclinic.pl/konsultacje/ortopedia/ . Sprawdzicie, jak wszystko przebiega, co oferują, jakich mają lekarzy i wtedy się zapiszecie na wizytę. Z problemami ortopedycznymi nie ma co zwlekać!

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: kygo »

Czy wiecie, gdzie w sieci można znaleźć sprzęt medyczny oraz rehabilitacyjny? Słyszałam ostatnio o sklepie online Musi Med. W ich ofercie można znaleźć także specjalistyczne sprzęty - takie jak na przykład balkonik rehabilitacyjny: https://musi-med.pl/pl/c/Balkoniki-i-podporki/23 . Myślę, że warto rzucić okiem.


ODPOWIEDZ