Kurs dla fizjoterapeutów w Warszawie

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Kurs dla fizjoterapeutów w Warszawie

Post autor: Ennia »

Wybieram się w tym roku na ostatni rok studiow ( fizjoterapia) i w ramach rozwoju osobistego chciałabym wybrac się na jakiś dobry kurs fizjoterapeutyczny.
Gdzie się zapisać?

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Re: Kurs dla fizjoterapeutów w Warszawie

Post autor: Miri »

Wybieram się w tym roku na ostatni rok studiow ( fizjoterapia) i w ramach rozwoju osobistego chciałabym wybrac się na jakiś dobry kurs fizjoterapeutyczny.
Gdzie się zapisać?
Dobra opcja. Studia fizjoterapeutyczne są rozwijające i dają dobre perspektywy na przyszłość, wiele osób jednak nie wie, ze sporą dozę wiedzy, trzeba po studiach przyswoić sobie samodzielnie. Najlepiej na profesjonalnych kursach, które dadzą nam odpowiednie certyfikaty.
Jeśli bierzesz pod uwagę pracę z dziećmi, mogę Ci zaproponować kurs z diagnostyki i terapii dzieci z wadami postawy:
movuto/pl/diagnostyka-i-terapia-dzieci-z-wadami-postawy-podejscie-zintegrowane-warszawa

Kursy prowadzone są przez doświadczone w pracy z dziećmi instruktorki.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Kurs dla fizjoterapeutów w Warszawie

Post autor: zdrowaja »

Nie zapominajmy, że sprawdzony rehabilitant przede wszystkim pracuje w oparciu o dane, ale i o badania. W związku, z czym dobrze jest, jeśli ma powiązanie z jakąś dobrą placówką, która może po prostu przeprowadzić konieczne badania. Ja mogę powiedzieć, że tutaj KLIK jest dostępny rezonans magnetyczny bez skierowania. Prosto i wygodnie.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Kurs dla fizjoterapeutów w Warszawie

Post autor: gitarka »

Żeby znaleźć rezonans magnetyczny bez kolejek to trzeba się trochę naszukać. Na szczęście w mmcenter/pl/pl/uslugi/29,rezonans-magnetyczny masz możliwość umówienia się właśnie bez kolejki i w dogodnym dla Ciebie terminie. To bardzo duża wygoda.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Kurs dla fizjoterapeutów w Warszawie

Post autor: pariss »

nawet najlepszy kurs nie zastąpi studiów :) jednak co dyplom magistra to dyplom. Jesli chodzi o dobrą uczelnię medyczną w Warszawie, gdzie znajdziecie ten kierunek to od siebie polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczna :) jestem tu teraz na 3 roku :) bardzo dużo zajęć praktycznych, rewelacyjni wykładowcy.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Kurs dla fizjoterapeutów w Warszawie

Post autor: zuzia852 »

Fizjoterapeuci mają ciężką pracę, o czym miałam okazję przekonać się sama. Dla mnie ciężkie jest ogarnianie samych formalności, dlatego chcę ściągnąć sobie program do prowadzenia gabinetu lekarskiego. Myślicie, zę rsqphysio się sprawdzi? Mi wydaje się być to najlepszym rozwiązaniem.


ODPOWIEDZ