Ból ucha - jak wyleczyć?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Ból ucha - jak wyleczyć?

Post autor: treska »

Od kilku dni boli mnie ucho ponieważ mnie zawiało na rowerze. Jak wyleczyć się w domu?

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Ból ucha - jak wyleczyć?

Post autor: lunka »

Może to coś poważniejszego i warto wybrać się z tym problemem do lekarza? Możesz dostac np zapalenia ucha, a to schorzenie ktore lubi potem wracac latami... Wiem to sama po sobie...

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Ból ucha - jak wyleczyć?

Post autor: treska »

Aż tak? Myślałam, że rozwiążę ten problem sama w domu. Ale w takim razie chyba faktycznie umówię się na wizytę do laryngologa. Możesz polecić mi kogoś sprawdzonego?

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Ból ucha - jak wyleczyć?

Post autor: lunka »

To zależy gdzie mieszkasz? Jeśli jest to Poznań bądź okolicie, to polecam Ci zgłosić się do medpolonia/com/pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, którzy na pewno Ci pomogą - zbadają ucho, przepiszą odpowiednie leki. Nie ma co ryzykowac.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Ból ucha - jak wyleczyć?

Post autor: irenka »

Niezależnie od dolegliwości podstawa to odpowiednio dobrane leki. Nie zawsze trzeba szukać ich u lekarza. Na rynku można znaleźć medykamenty, które są bez recepty i pomogą w wielu przypadkach. Jeśli nie wiesz czego użyć, rzuć okiem tutaj dietetyczka.net/. To serwis o najpopularniejszych medykamentach. Myślę, że znajdziesz coś dla siebie.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Ból ucha - jak wyleczyć?

Post autor: menni »

Tutaj warto podawać leki przeciwbólowe o czym można przeczytać mamabezrecepty/pl/naprzemienne-podawanie-paracetamolu-ibuprofenu/ . Ale bez antybiotyku się nie obejdzie jeśli jest to choroba bakteryjna. Dlatego wizyta u laryngologa jest wskazana


ODPOWIEDZ