Nurkowanie

Maza
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:07 pm
Nurkowanie

Post autor: Maza »

Planuję w tym roku wakacje z nurkami. Namierzyłam już super ofertę, mam już tez na oku sklep: moana24/pl/, w którym planuje kupić co nie co przed wyjazdem. To będzie mój pierwszy raz, czuję, że nie ostatni, ale chciałabym podpytać-co na początek kupić? Mam na myśli coś nieoczywistego dla osoby, która dopiero zaczyna, a trzeba to po prostu mieć ze sobą i lepiej kupić na miejscu, niż gdzieś w świecie? No i jak wygląda sprawa transportu sprzętu w samolocie? Czy można spokojnie zabrać ekwipunek, czy są jakieś ograniczenia, jeśli chodzi jakieś sprzęty do nurkowania?

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Nurkowanie

Post autor: Jarsek »

Jeżeli chcecie pozostać w kraju to ja polecam urokliwą miejscowość nad morzem, czyli Dziwnów którą uznaje się że ma jedne z najpiękniejszych plaż na naszym wybrzeżu. Poza tym same ceny nie są tak wysokie jak w trójmieście, bo możesz sobie porównać m.in morskachatka/pl/ których wybieramy zdecydowanie najczęściej jeśli tam jedziemy (jak są wolne miejsca).

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Nurkowanie

Post autor: Jsigowacy »

Do nurkowania i nie tylko, generalnie przy każdej aktywności fizycznej w wodzie, przydadzą się dobrej jakości ubrania wykonane z wysokojakościowej pianki neoprenowej. Tego typu produkty w świetnych cenach można znaleźć w sklepie easy-surfshop/pl/ :)


ODPOWIEDZ