Wycieczka po stadionach?

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Wycieczka po stadionach?

Post autor: violet »

Hej, mąż poprosił mnie ostatnio, żebyśmy pojechali w 2 największe stadiony w Polsce, a potem się zobaczy, co jeszcze z tego wyniknie. Ogólnie mam wrażenie, że na tym się nie skończy. Czy i Wy tak podróżujecie? Ostatnio w zasadzie czytałam co to jest groundhopping i jestem ciekawa, czy u nas właśnie to mąż chce uprawiać.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Wycieczka po stadionach?

Post autor: goskaa54 »

Nie wiem czy jest to odpowiednia wycieczka dla każdego, jak chcesz zabrac młodszych podróżników na wycieczkę to polecam Ci się zainteresowac ofertą z firmy mrshuttle/com/pl/wycieczka/kopalnia-soli-w-wieliczce/ która może odebrac was spod drzwi mieszkania i zawieśc prosto do kopalni soli w Wieliczce. To super miejsce dla każdego do zwiedzania.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Wycieczka po stadionach?

Post autor: Bonia »

Słuchajcie, odkryłam ekstra przekąski, na takie podróże po mieście. Można je wrzucić do plecaka i zawsze mieć pod ręką freeyu/pl/. Boskie smaki i mieszanki batoników pełnych błonnika i witamin, a pozbawionych kalorii dają moc w podróży. Z przekąsek Freeyu mi osobiście przypadły do gustu wyjątkowe słone karmeli z ziołami. Ciekawa mieszanka smaków. Dla mnie też jest ważne, że są to przekąski, które można jeść bez wyrzutów sumienia, dlatego że są po prostu bardzo nisko kaloryczne. ja jestem zachwyconą tymi smakołykami.


ODPOWIEDZ