Treningi w domu

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Treningi w domu

Post autor: Amy9602 »

Ćwiczycie w domu? Jak Wam się ćwiczy? Ja od niedawna próbuje ćwiczyć z domu z wykorzystaniem różnych sprzętów i filmików, na razie idzie mi..różnie :D

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:51 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: Marzena21 »

Gdy ciekawi Ciebie właśnie ten problem to bezwarunkowo zobacz ten tekst. Z doświadczenia uważam, że przeczytasz tu wszystkie najistotniejsze ciekawostki. Przekonaj się sam - trener personalny szczecin .

blobers
Posty: 14
Rejestracja: ndz lis 01, 2020 7:09 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: blobers »

Właśnie zamierzam zacząć ćwiczyć i chciałem się was zapytać czy uważacie, że zakup takiego elektrostymulatory.net/produkty/sprzet-fitness/trening-cardio/wioslarz-ergometr-wioslarski-octanero-octane-fitness-powietrzny-i-magnetyczny-opor/ wioślarza do domu w celach treningowych to dobre rozwiązanie? Powiedzcie mi proszę co o tym sądzicie?

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: Mella »

Również zdecydowałem się zorganizować sobie miejsce w domu do treningów bokserskich z przyjaciółmi i naprawdę fajnie nam się to udało. Jednak do tego też potrzebowaliśmy dobrej jakości wyposażenia jak worki, gryfy, kettlebell itd. Całe szczęście wszystko udało się kupić w sieci i to jednym sklepie. Dlatego jeżeli będziecie szukali dobrej ofert, przystępnych cen i profesjonalnego podejścia do potrzeb klienta to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez - bushido-sport/pl/pol_m_Asortyment_Obciazenia-384.html gdzie warto zajrzeć, jeżeli macie podobny plan. Pozdrawiam i oczywiście życzę udanych poszukiwań oraz treningów!

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: bodo »

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj fitrepublic/pl/cwiczenia-na-przedramiona-10-cwiczen-na-mocny-trening-przedramion/ . Jest tam bowiem ciekawy artykuł na temat ćwiczeń na przedramiona. Myślę, że warto się z nim zapoznać, aby mieć ładne, wymodelowane ręce. Często bowiem o tym zapominamy, a to jest ogromny błąd. Znajdziecie tam również wiele innych pomocnych artykułów.

zawadzka
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:29 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: zawadzka »

Teraz wielu z nas nie bardzo ma wyjście,siłownie pozamykane,nie pozostaje nic innego jak ćwiczyć we własnych czterech ścianach.Do ćwiczeń,bez względu na to w jakim miejscu je wykonujemy warto się przygotować,zadbać o dobrej jakości bieliznę,koszulki,dresy,bluzy.Można to wszystko kupić w sklepie sportowym Hummel.Mają spodenki sportowe damskie męskie,koszulki, getry,jednym słowem,wszystko co umili nam aktywność fizyczną.

zadra
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:39 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: zadra »

Teraz nie jako jesteśmy zmuszeni do ćwiczeń w domu,jednak zwłaszcza początkujący powinni się do nich dobrze przygotować.Zawsze wybierajmy ćwiczenia na miarę naszych możliwości,nie warto za wszelką cenę próbować wykonać tego,co dla naszego ciała i organizmu jest niewykonalne.By dobrać odpowiednie ćwiczenia,by wybrać te bezpieczne i mało inwazyjne,warto odwiedzić bloga dbam-o-siebie/pl
Znajdziemy na nim wpisy dotyczące zdrowego trybu życia,polecają sprawdzone diety,ćwiczenia i sprzęty.

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: lewandowska »

Ćwiczenie w domu jest trudne, zwłaszcza przy małych dzieciach, ale można minimum trzy razy w tygodniu wygospodarować pół godziny na trening. Najlepiej pobrać aplikacje, która prowadzi krok po kroku, albo ćwiczyć z filmikami na youtube. Jest ciężko, ale gdy się wytrzyma 4 tygodnie to wchodzi w nawyk. :)

Dzowana
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 14, 2020 9:45 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: Dzowana »

Też się nad tym zastanawiam.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: treska »

Coraz więcej osob zaczyna dbać o siebie, o swoją sylwetkę. Dlatego warto pomyśleć o biznes trenera personalnego Obecnie wiele osób korzysta z usług trenerów personalnych, więc jest to biznes, który na pewno będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem.


ODPOWIEDZ