Ile czeka się dziś na ortopedę?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: Ive »

Ile czeka się dziś na ortopedę?
Wypadek na siłowni mi się trafił i czekam już 2 tygodnie :x

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: Tropicielka »

No chyba żartujesz sobie?
A skad jesteś, że tak spytam?
Ja w takiej sytuacji to od razu waliłabym prywatnie do ortopedy, przecież normalnie można,
a czekanie w kolejce nie wiem ile tygodni z taką sprawą, to potem może być prawdziwy dramat..
Sprawdź tu: holsamed/pl/poradnia-ortopedyczna/ - mają swietnego ortopedę i jeśli tylko jesteś
z okolic, to polecam szczerze

Karcia
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:22 pm
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: Karcia »

Na ortopedę w ramach NFZ bardzo długo czekałam. Całę szczęście, że chociaż sprzęt rehabilitacyjny mogę kupić od ręki. Gdybyście też takiego potrzebowali to został mi polecony sklep Ortmed ortmed/pl/ . Mają bardzo bogaty asortyment w dobrych cenach. I co najważniejsze, artykuły są najlepszej jakości.

akacja56
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:53 pm
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: akacja56 »

Jeżeli chodzi o taką wizytę specjalistyczną to warto wybrać się do poradnia ortopedyczna warszawa , gdzie profesjonalnie zbadana zostanie kontuzja i nie będzie żadnych przeszkód potem na prawidłową zdolność do chodzenia, pracy, poruszania się tak jak dawniej.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, jeżeli zależy na czasie, to lepiej skorzystać z usług prywatnych lekarzy. Z tego co wiem, to w Centrum Medycznym Gamma można liczyć na profesjonalne doradztwo a także specjalistyczną opiekę w zakresie ortopedii. Koniecznie sobie do nich zajrzyjcie, ponieważ to prawdziwi specjaliści, którzy mają ogromną wiedzę jak i doświadczenie w leczeniu tego typu urazów

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: Kswerk »

To zależy od wielu czynników. ostatnio miałam teleporadę z ortopedą na welbi/pl/telemedicine/ to nie czekałam nawet 1 dnia:)

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: Pigwa »

Na fundusz to pewnie się długo czeka, więc jeśli sprawa jest pilna (a z reguły przy urazach tak jest) to najlepiej skorzystać z konsultacji w prywatnej przychodni. Ja do ortopedy chodziłam tu openmedical/pl/Oferta/ortopeda/ . To przychodnia w Krakowie. Na miejscu tez jest rehabilitacja i fizjoterapia, więc od razu mogłam skorzystać z zabiegów. U nich są krótkie terminy, tylko trzeba zadzwonić i umówić się na wizytę. Ja polecam, mi pomogli dosłownie stanąć na nogi po urazie.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: sofia11 »

Myślę, że rehabilitacja żukowo może ci bardzo pomóc. Mój mąż tam chodzi z kontuzją kolana i bardzo sobie chwali ten gabinet. W końcu ktoś mu naprawdę pomógł, bo wcześniej to był dramat. Po skręceniu kolana ledwo chodził....

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: Mirkowa »

Na nFZ to długo się czeka, długo za długo. Ale potem już z górki, chociaż jeśli przepisze wkładki to na nie też trzeba poczekać. Miałam robione, najpierw brano wymiar a potem produkowano idealne dla moich stóp wkładki do butów :) Robiła firma Orto-Pes z Wrocławia ortopes/pl/. Nie czekałam długo ale trochę trzeba było

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Ile czeka się dziś na ortopedę?

Post autor: Alka »

Niestety. Czasami nawet dość długo. Dlatego warto w tym czasie odciążać miejsce z problemami. Jeśli problem dotyczy narządów ruchu przydatne będą kule ortopedyczne. Są sklepy jak ten megamedic/pl/laski-i-kule-inwalidzkie gdzie można takie kule kupić. Koszt rozsądny, a z pewnością przydadzą się w walce z dolegliwościami.


ODPOWIEDZ