Programy treningowe

izka
Posty: 28
Rejestracja: pt mar 05, 2021 1:16 am
Re: Programy treningowe

Post autor: izka »

Jeśli chcecie zadbać o swój brzuch i wyrzeźbić mięśnie, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj fitrepublic/pl/cwiczenia-na-brzuch-w-domu-5-najlepszych-cwiczen/ . Macie tam ciekawe ćwiczenia, które można bez żadnych przeszkód wykonać w domu. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach jest to niezwykle ważne.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: Alka »

Jeszcze kilka lat temu dostęp do takich informacji był ograniczony. Żeby dowiedzieć się jakie ćwiczenia będą dla nas najlepsze, konieczna była konsultacja z trenerem. Teraz mamy internet, a tam mnóstwo szczegółowych poradników o tym jak ćwiczyć. Ja najczęściej wyszukuję ćwiczeń na brzuch - zwłaszcza przed latem :) Dlatego mogę Wam zostawić namiar na ciekawy poradnik w tym temacie - cwiczwdomu.info/cwiczenia-na-brzuch-w-domu/ . Wszystkie te ćwiczenia można wykonać w domu.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: Pigwa »

Jeśli ćwiczenia mają być skuteczne to najlepiej wykonywać je pod okiem trenera. Bardzo dobrzy trenerzy pracują w siłowniach Energym energym/com/pl/ .Można u nich wykupić treningi personalne, które dopasowane są do oczekiwań i możliwości osoby trenującej. Na stronie klubu możecie poczytać o trenerach a także zobaczyć jakie zajęcia oferują kluby oraz jakim dysponują wyposażeniem.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Programy treningowe

Post autor: chorobo »

Ostatnio stwierdziłam, że skoro od lat zawodowo zajmuję się sportem i treningami, to czas otworzyć w końcu swoją własną salkę. Postanowiłam zakupić materac akrobatyczny, ponieważ bez tego nie można wykonywać żadnych akrobacji. Mam nadzieje, że przyjdzie do mnie już za niedługo, bo nie mogę się już doczekać :)

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: menni »

Ja ćwiczę w domu i nie jest mi potrzebny żaden plan treningowy. Wszystko sobie sama przygotowałam i nawet zamówiłam matę do ćwiczeń z antypoślizgiem marbo-sport/pl/product-pol-15114-Materac-gimnastyczny-z-antyposlizgiem-200x120x5-MC-M005-Marbo-Sport.html . Po kilku miesiącach ćwiczeń moje ciało zrzuciło już jakieś 7 kg więc myślę że robię wszystko dobrze

Querta
Posty: 16
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:01 am
Re: Programy treningowe

Post autor: Querta »

A jak w Waszym przypadku sprawdza się mata do akupresury ? Czy ktoś może korzysta? Osobiście uważam, że jest super i dobrze łagodzi ból.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: Mella »

W takim razie zabierając się za poszukiwania przede wszystkim wysokiej jakości sprzętu sportowego wraz ze wszystkimi akcesoriami to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez titleboxing/pl/ gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na najwyższą jakość, skuteczność w działaniu i jednocześnie pełne wsparcie obsługi. Plusem jest to że można znaleźć w ich ofercie zarówno wersje dla amatorów, jak i profesjonalistów. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i kupicie co potrzebne do codziennych treningów.


ODPOWIEDZ