Programy treningowe

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Programy treningowe

Post autor: violet »

Ja tam uważam, że jak trening ma być skuteczny, to powinien przede wszystkim być dobrany względem naszego zainteresowania. I tak na przykład wydaje mi się, że takie sporty, jak bieganie, czy rower będą ok. A wyposażenie do roweru, czy sam dobry model możemy tutaj wygodnyrower/pl kupić, pamiętajcie o tym.

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Programy treningowe

Post autor: tornado »

Uważam że każdy trening jest skuteczny pod warunkiem że wykonany prawidłowo i z odpowiedniej instrukcji. Nie przepadam za chodzeniem na siłownie więc staram się ćwiczyć w domu ostatnio by wzbogacić sobie ćwiczenia zaczęłam się zastanawiać nad zakupem odpowiedniego sprzętu do ćwiczeń takiego jak marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Suwnice-1665.html . Bardzo mi się spodobała ich oferta posiadają szeroki wybór ale i w dobrych cenach a jak wiadomo żeby wszystko miało sens musi sprawiać przyjemność.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: lewandowska »

zgadzam się z tym :) na początku nie warto podnosić dużych ciężarów tylko nauczyc się techniki :)

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: treska »

Zastanawiam się od jakiegos czasu czy warto korzystać z usług trenera personalnego. Sporo osób z tego co zauważyłam poleca usługi tego Pana adrianbugno/pl/ i jak czytam na jego stronie rzeczywiście ma on spore doświadczenie w tym co robi. Co wy na ten temat sądzicie? Warto zaczynac taką współpracę?

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: zdrowaja »

A możecie mi powiedzieć, jak wyglądają programy treningowe dla początkujących bokserów? Zastanawiam się nad tym, co mam zrobić, jak mam się zachowywać względem tego, co wymyślił mój mąż. Teraz zaczął chodzić na siłownię. Wyobrażacie to sobie? I o boksie zaczął mówić. Coś myślę, że go w tym wesprę, ale nie mam pewności. Co wy na to? Takie powerman/com/pl/365-rekawice-bokserskie rękawice chcę mu kupić.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: lewandowska »

Samodzielnie można sobie jakiś program i plan treningowy wymyślić :) w internecie jest też sporo treningów :)

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: Marson »

Warto przede wszystkim znaleźć optymalny plan treningowy dla siebie, a jeżeli też na początku potrzebujecie pomocy ze strony dobrych trenerów personalnych oraz planujecie uczestniczyć w zajęciach grupowych to warto znaleźć porządną siłownię, gdzie będziecie mogli na to wszystko liczyć. W Krakowie taką myślę, że godna uwagi jest energym/com/pl/16-enersilownia i też możecie na stronie dowiedzieć się więcej co oferują, gdzie są zlokalizowani i jak wyglądają ceny za karnet. Ja trzymam kciuki, aby wszystko się udało i żeby treningi z biegiem czasu były coraz bardziej owocne :)

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: Alka »

Uprawiając sport często pamiętamy o tak ważnych czynnościach jak rozgrzewka, ale zapominamy, że warto najpierw wzmocnić organizm. Poczytałam o tym trochę i zapisałam się na trening funkcjonalny w klubie wswietnejformie/pl/trening-funkcjonalny-wroclaw/ . Muszę przyznać, że po kilku spotkaniach czuję, że mój organizm jest mocniejszy, a jego wydajność się poprawiła.

Lilka
Posty: 15
Rejestracja: sob mar 28, 2020 3:07 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: Lilka »

Jeszcze nie mam specjalnego programu treningowego, ale planuję sobie kupić jeden z takich wioślarzy magnetycznych poranaruch/pl/jaki-wioslarz-magnetyczny-wybrac-opinie-ranking/ . Macie może u siebie w domu taki sprzęt? Bardzo jestem ciekawa, jakie można osiągnąć efekty. Moja znajoma na przykład jest zachwycona i wygląda całkiem nieźle.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: bodo »

W pierwszej kolejności, to myślę, że należy zerknąć sobie tutaj senseipro/pl . Macie tam bowiem namiar na sklep, w którym można zamówić akcesoria do ćwiczeń. Przemyślcie koniecznie taki zakup. Wydatek jest niewielki, a korzyści naprawdę sporo. Można bowiem efektywniej ćwiczyć. Warto zawsze stawiać na sprawdzone rozwiązania, bo dzięki temu można pozbyć się zbędnych kilogramów.


ODPOWIEDZ