Programy treningowe

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Programy treningowe

Post autor: Laieta40 »

Siema, polecicie jakieś programy albo aplikacje treningowe do ćwiczenia w domu?

lena089
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 05, 2020 8:02 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: lena089 »

Jeżeli lubisz się ruszać, ale nie masz jeszcze wybranej konkretnej dyscypliny sportu, to pomyśl o zapisaniu się na przygotowanie motoryczne. Fajną ofertę mają na wswietnejformie/pl/przygotowanie-motoryczne-wroclaw/. W ten sposób sprawdzisz, swoje umiejętności i dowiesz się, jak planować treningi.

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Programy treningowe

Post autor: tornado »

Ja nie używam żadnego programu treningowego, ale także trochę ćwiczę w domu.Ostatnio oglądałam się za rowerkiem i na stronie marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Rowery-treningowe-1027.html znalazłam bardzo ciekawą ofertę z dużym wyborem. Ale mają tam też inne sprzęty przydatne do ćwiczeń nie tylko w domu.

Maza
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:07 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: Maza »

Ja już trochę się znudziłam treningami w domu - na początek spoko, ale z czasem zaczyna brakować po prostu współzawodnictwa odrobinę. Dlatego wymyśliłam sobie boks! Chcę się zapisać na zajęcia, mam niedaleko domu takie miejsce, gdzie trenują właśnie boks. Poza tym, chcę sobie kupić do domu taką gruszkę: pricelesso/pl/sporty-walki/boks/sprzet-bokserski/gruszka-bokserska,list.html, żeby codziennie jeszcze dodatkowo ćwiczyć i mieć potem pole do popisu na zajęciach. Taki mam plan, a zobaczymy, co z tego wyjdzie. Ale mam tez spory apetyt na odrobinę współzawodnictwa, więc może nie będzie tak źle!

Awatar użytkownika
morfi
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 9:57 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: morfi »

Nie sądziłem że coś takiego jest w ogóle dostępne.

Awatar użytkownika
pawksi
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:39 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: pawksi »

To faktycznie się opłaca!

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: bubaa »

A co sądzicie o treningach EMS? Próbowaliście kiedyś ? Ja dopiero zaczęłam swoją przygodę i póki co jestem zachwycona a to dopiero 3 spotkania :) chodzę do Victory Body w Wesołej pod Warszawą ( na ulicy Rumiankowej) i bardzo podoba mi się ta kameralna atmosfera no i sam fakt, ze trenuje cały czas po okiem trenera. Nie tylko spalam tkankę tłuszczową ale i rzeźbie mięśnie i wzmacniam wydolność organizmu. No i samo to, ze cwicze tylko raz w tygodniu przez 20 minut :)

irma2
Posty: 14
Rejestracja: śr maja 27, 2020 11:51 am
Re: Programy treningowe

Post autor: irma2 »

mozesz za darmo cwiczyc z chodakowska, niektórych ludzi ona denerwuje ale jest skuteczna, efekt widzialam po sobie jak regularnie z nia cwiczyłam

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: Alexia »

Postanowiłam zacząć ćwiczyć, ale też chcę aby takie treningi były przyjemne :) Dlatego zamierzam kupić do ogrodu taką właśnie trampolinę taniomania/pl/t/trampoliny . Spokojnie można ją wykorzystać do tego aby wzmocnić mięśnie i jednocześnie zadbać o kondycję. Mam nadzieję, że dzięki temu zarażę aktywnością fizyczną też moje dzieciaki. Zbyt często siedzą przy komputerach.

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: leia72 »

Nie znam się na programach treningowych, ale uważam, że zawsze jest dobra pora, aby poznawać nowe rzeczy. Nie liczy się wiek czy umiejętności. Ja całkiem niedawno postanowiłam zapisać się na treningi brazylijskiego jiu-jitsu carlsongracie/pl/oferta/bjj-dla-doroslych/. Można się nieźle namęczyć, ale też odświeżyć umysł. Dzięki treningom jestem w stanie spojrzeć na świat i codzienne problemy pod innym kątem.


ODPOWIEDZ