Kalendarz ciąży

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Kalendarz ciąży

Post autor: Amy9602 »

Hej. Ostatnio planuje starać się o dziecko, dlatego regularnie przeglądam kalendarz ciąży. Na mustela/pl/mustela-blog/kalendarz-ciazy znajdziecie taki kalendarz tydzień po tygodniu. Świetne i przydatne porady, a także niezbędne informacje.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Kalendarz ciąży

Post autor: karinaMa »

To może być bardzo stresującym wyborem. Właśnie dlatego warto byłoby już teraz pomyśleć o skorzystaniu ze wsparcia psychicznego takich miejsc jak psychomedic/pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ To pozwoli Wam o wiele lepiej przygotować się do porodu. Warto o tym pomyśleć już teraz.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Kalendarz ciąży

Post autor: zuzia852 »

Też w ciąży sprawdzałam tydzień po tygodniu jak zmienia się dziecko, dopytywałam lekarza na wizytach. Opłaca się taki kalendarz ciąży kupić. Ja z niego też dowiedziałam się, że po 10 tygodniu mogę wykonać test nifty Gdynia to jedno z tych miast gdzie znajduje się autoryzowany punkt pobrań krwi do badania. Można także umówić się na wizytę domową a na wynik czeka się tylko do 10 dni roboczych.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Kalendarz ciąży

Post autor: chorobo »

Jeżeli martwi was częste ulewanie u noworodka to warto pamiętać, że jest to normalne Jednakże warto mieć na uwadze, żeby nie doszło do zakrztuszenia pokarmem. Dzieciaczki mają malutkie żołądki, które czasami nie są w stanie przyjąć dużej ilości mleka matki, stąd pojawia się ulewanie.

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Kalendarz ciąży

Post autor: gosiek »

To na pewno w takim kalendarzu ciąży będą informacje o badaniach prenatalnych. Wiecie, że są takie które można wykonać jeszcze w pierwszym trymestrze? Polecam szczególnie test nipt od 10 tygodnia ciąży. Na https://testnifty-warszawa.pl/test-nipt ... ie-zrobic/ czytałam, że jest to badanie wykonane ponad 9 milionów razy na całym świecie, pozwala analizować DNA dziecka pod kątem 94 różnych chorób. I wszystko z próbki krwi od matki. Bez żadnego ryzyka.


ODPOWIEDZ