Nieplanowana ciąża

chorobo
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: chorobo »

Gdy byłam w ciąży, wiele ubrań zamawiałam przez internet. Przyznam szczerze, najbardziej sprawdziła mi się ta granatowa koszula do karmienia z koronką. Podczas karmienia, była nieoceniona. Nie dość, że na pierwszy rzut oka wcale nie wygląda na ciążową, to jeszcze była bardzo komfortowa w noszeniu i funkcjonalna podczas karmienia piersią.

karinaMa

Post autor: karinaMa »

Jest wiele elementów, na które powinnyście zwrócić uwagę podczas przygotowań do porodu. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ i dowiedzieli się, w jaki sposób mogłybyście jeszcze lepiej przygotować się do cesarskiego cięcia. To bardzo ważna kwestia, dlatego też koniecznie weźcie to pod uwagę.

chorobo

Post autor: chorobo »

Wydaje mi się, że jeśli potrzebujecie wyprawkę dla nieplanowanego maluszka, to koniecznie zajrzyjcie w wolnym czasie na stronkę sklepu online od tulisie.pl. Posiadają gamę produktową, z której bezproblemowo ułożycie wyprawkę. Kupicie także akcesoria do wózka czy zabezpieczenia do drzwi lub szafek. Wszystko w jednym miejscu!

gitarka

Post autor: gitarka »

Ja mam bardzo dobrego ginekologa. Przede wszystkim jestem zadowolona bo przy problemach z suchością pochwy właśnie w ciąży polecił mi świetny preparat Vagisan. Jest to krem nawilżający, który nie zawiera hormonów. Jestem z niego bardzo zadowolona.

ODPOWIEDZ