Nieplanowana ciąża

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: chorobo »

Gdy byłam w ciąży, wiele ubrań zamawiałam przez internet. Przyznam szczerze, najbardziej sprawdziła mi się ta granatowa koszula do karmienia z koronką. Podczas karmienia, była nieoceniona. Nie dość, że na pierwszy rzut oka wcale nie wygląda na ciążową, to jeszcze była bardzo komfortowa w noszeniu i funkcjonalna podczas karmienia piersią.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: karinaMa »

Jest wiele elementów, na które powinnyście zwrócić uwagę podczas przygotowań do porodu. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do psychomedic/pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ i dowiedzieli się, w jaki sposób mogłybyście jeszcze lepiej przygotować się do cesarskiego cięcia. To bardzo ważna kwestia, dlatego też koniecznie weźcie to pod uwagę.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: chorobo »

Wydaje mi się, że jeśli potrzebujecie wyprawkę dla nieplanowanego maluszka, to koniecznie zajrzyjcie w wolnym czasie na stronkę sklepu online od tulisie/pl. Posiadają gamę produktową, z której bezproblemowo ułożycie wyprawkę. Kupicie także akcesoria do wózka czy zabezpieczenia do drzwi lub szafek. Wszystko w jednym miejscu!

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: gitarka »

Ja mam bardzo dobrego ginekologa. Przede wszystkim jestem zadowolona bo przy problemach z suchością pochwy właśnie w ciąży polecił mi świetny preparat Vagisan. Jest to krem nawilżający, który nie zawiera hormonów. Jestem z niego bardzo zadowolona.

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: minella »

Jeśli stosuje prawidłowo hormonalną antykoncepcję to praktycznie wpadka Ci nie grozi. Ja już od kilku lat mam tabletki vines, te niskodawkowe, nowej generacji i nie skończyło się to żadną nieplanowaną ciążą

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: zuzia852 »

Prędzej czy później przyjdzie czas na kompletowanie wyprawki. Też byłam w nieplanowanej ciąży, dosyć późno się o niej dowiedziałam, więc musiałam szybko zacząć działać. Całe szczęście na babyshower dostałam wózek EasyGo Minima Plus. Dokupiłam do niej miękką gondolkę i tak służy nam już ponad półtorej roku, ale widać, że zostanie z nami do końca.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: irenka »

Wiele ciąż jest nieplanowanych. Jeśli już się stało to trzeba się tym cieszyć. I zadbać odpowiednio o siebie i maluszka. W przypadku przyszłej mamy ważna będzie odpowiednia pielęgnacja ciała. Rzuć okiem tu cocolita/pl/pielegnacja-ciazy - dostępne są kosmetyki dopasowane do specyficznych potrzeb kobiet w ciąży. Warto wybrać coś dla siebie.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: menni »

Nie każda ciąża jest przecież planowana, jak było zresztą u mnie. Gdy się dowiedziałam, byłam bardzo zaskoczona, bo to ciąża po 35 roku życia, ale jednocześnie jestem bardzo szczęśliwa. Z racji wieku zaplanowałam po 10. tygodniu wykonać test prenatalny, bo nieco martwię się o dziecko, czy jest zdrowe i czy nie jest obciążone wadami genetycznymi

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: kleopatra »

Nie przytrafi mi się nieplanowana ciąża bo od od kilku miesięcy stosuję regularnie tabletki drovelis a to nowoczesna i bardzo skuteczna antykoncepcja. Zupełnie inna niż ta którą ginekolodzy polecali jeszcze kilka lat temu bo te tabletki mają wyjątkowy skład

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: chorobo »

;) ;) ;) ;)


ODPOWIEDZ