Odzież dziecięca

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Odzież dziecięca

Post autor: treska »

Ja też zastanaiwałam się, jaką odzież dziecięcą wybrać do wyprawki. Teraz jest tyle produktów, ze faktycznie podejmowanie decyzji do łatwych nie należy. Tyle dobrze, że koleżanka dała mi namiar na stronę babythings/pl/ gdzie jest wiele ciekawych i przydatnych artykułów na ten temat.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Odzież dziecięca

Post autor: goskaa54 »

Jeżeli chodzi o odzież dziecięcą to ja od lat korzystam z oferty sklepu Reporter Young. Tam mam ciuchy na każdy sezon i zgodną z najnowszymi trendami co w przypadku dzieci ma znaczenie. W związku z ciągłymi zmianami aury może się przydać kurtka chłopięca przejściowa tym bardziej że jest w promocyjnej cenie. Zresztą najlepiej usiąść z dzieckiem i dobrać to co mu się podoba.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Odzież dziecięca

Post autor: Mella »

Ja do sprawdzenia śmiało mogę polecić Ci, żebyś zwróciła uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep internetowy loudery/pl/odziez-dziecieca mają sporo świetnych propozycji w zakresie właśnie ubranek, w tym przepięknych sukieneczek w najmodniejszym wydaniu. Z ich pomocą na pewno zakupy będą w pełni udane ;)

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Odzież dziecięca

Post autor: kygo »

W Desportivo można też znaleźć bardzo duży wybór ubrań sportowych. To między innymi także sportowe, markowe obuwie: desportivo/pl/pl/p/Buty-sportowe-PUMA-Jada-Jr-bialo-rozowe-381990-09/9678 . Myślę, że Wam się spodoba.

luiza34
Posty: 31
Rejestracja: czw mar 04, 2021 6:26 pm
Re: Odzież dziecięca

Post autor: luiza34 »

Ten sklep - Pinokio - ma fajną ofertę jeśli chodzi o odzież dziecięcą. Bardzo dbają o asortyment więc ubranka są wysokiej jakości, dobrze szyte, z bezpiecznych materiałów. Asortyment jest naprawdę szeroki - pajace dla dziewczynki, kaftaniki, półśpioszki i dużo więcej. Warto popatrzeć, bo ceny też konkurencyjne.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Odzież dziecięca

Post autor: zuzia852 »

Hej, jakie sklepy, w których znajdę koszule chłopięce polecacie? Zależy mi na tym, żeby były to sklepy online z odzieżą premium. Mam już dość ubranek, które rozchodzą się już po pierwszym praniu. Znacie jakieś sklepy z porządnymi ubrankami?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Odzież dziecięca

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, warto powoli przygotowywać się do zbliżającej się zimy. Ja powoli zaczynam kompletować nową garderobę i pojawił się problem, co powinnam kupić swojemu dzieciątku. Pierwszy raz jestem matką, więc jest to dla mnie nie lada wyzwanie. Czytałam tutaj http://bebeconcept.pl/blogs/blog/w-co-u ... wlaka-zima , że warto zaopatrzyć się w ubranka, które w składzie mają wełnę merino, ponieważ są komfortowe a zarazem trzymają ciepło. Macie coś do dodania w tej kwestii?

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Odzież dziecięca

Post autor: minella »

Tu https://www.smyk.com/ubrania-i-buty.html masz bardzo dobrze zaopatrzony sklep w którym kupisz odzież dziecięcą ale nie tylko bo jest tam jeszcze wiele innych produktów dla dzieci. Widziałam teraz fajną świąteczną kolekcję ubrań, pewnie będę je zamawiała w przyszłym tygodniu


ODPOWIEDZ