Odzież dziecięca

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Odzież dziecięca

Post autor: Magiee54 »

Hejka! Szukam sprawdzonego sklepu gdzie uda mi się kupić w dobrej cenie odzież dziecięcą. Macie może jakieś propozycje? Zależy mi również na wysokiej jakości takich ubrań. Znajomy dzisiaj polecił mi taką stronkę https://www.e-hurtowo.eu/odziez-dziecie ... -c-27.html . Sam z niej korzysta i mówi, że naprawdę warto jak za taką cenę. Zgadzacie się? Dajcie znać, z góry dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Re: Odzież dziecięca

Post autor: nikitta »

Jeśli szukasz naprawdę dobrej jakości odzież dziecięcą to szczerze mogę polecić Ci ten sklep https://www.newyorkstyle.pl/pl/c/PAJACE-OCIEPLANE/110 . Osobiście sam z niego sporo razy zamawiałem ubranka dla dziecka i muszę powiedzieć, że nigdy się na nich nie zawiodłem. Ostatnio zamawiałem pajacyki ocieplane i jestem naprawdę zachwycony! Lepszej okazji nie znajdziecie.

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Odzież dziecięca

Post autor: PatrycjaOneal »

Trzeba wybierać Polskie marki.

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Odzież dziecięca

Post autor: wodzirej »

Także jestem zdania, że przede wszystkim wybierajmy ubrania polskiej produkcji a nie zagranicznej. Ja tak robię i jestem z tego bardzo zadowolona. Tym bardziej, że znalazłam ten sklep kasiaubranka/pl/Ubranka/Body-Niemowlece w którym to mają body dla dzieci i to polskiej produkcji. Także dzięki temu wiem, że moje dziecko chodzi w dobrych jakościach ubrankach

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Odzież dziecięca

Post autor: gitarka »

Jeżeli szukasz ubrań dla niemowlaka to koniecznie odwiedź sklep internetowy MrBobas. Znajdziesz tam bardzo duży wybór najróżniejszych ubranek - między innymi śpiochów: mrbobas/pl/ewa-klucze-bawelniane-spiochy-z-misiem-river-granat , a także różnego rodzaju akcesoria i gadżety dla maluchów.

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Odzież dziecięca

Post autor: tornado »

Mój syn szedł w etap firmowych ubrań więc nie tylko kupuję je na Internecie ale i w normalnych sklepach. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad dodatkami i kupnem mu markowych okularów przeciwsłonecznych które znalazłam na stronie eyewear24.net/ . Bardzo mi się podoba ich wybór nie tylko w markach ale i w modelach .

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Odzież dziecięca

Post autor: Mella »

Tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep internetowy Miziu/pl w którym możecie na spokojnie kompletować wyprawkę licząc na dobre ceny, profesjonalne podejście do klienta i jednocześnie pilnują warunków regulaminowych. Myślę, że warto abyście zajrzeli sobie do kategorii miziu/pl/collections/ubrania-i-buty gdzie nie brakuje bucików, spodenek, pajacyków i wiele innych ;)

glaczek
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 10, 2020 6:39 pm
Re: Odzież dziecięca

Post autor: glaczek »

jesli chodzi o odzież dziecięcą warto isc w uzywane gdzyż takie ciuszki są bardzi drogdzei a dziecko rośnie bardzo szybko

waporyzatory
Ostatnio zmieniony pn lis 30, 2020 12:06 pm przez glaczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Odzież dziecięca

Post autor: Amy9602 »

A co z wózkiem dla dziecka? Czy macie coś do polecenia i wiecie gdzie mogę go szukać? Chciałabym wózek wielofunkcyjny i znalazłam do tej pory ten insevio/com/, od razu przypadł mi do gustu, ale będę wdzięczna za Wasze polecenia. ;) :)

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Odzież dziecięca

Post autor: malinka »

A widzieliście również ubranka locofashion/pl/abel-and-lula-mayoral ? Tam możecie kupić coś naprawdę stylowego i markowego. Przykładowo znajdziecie tam ubrania abel & lula, które są naprawdę eleganckie. W nich wasza córka będzie wyglądać niczym prawdziwa księżniczka, mała dama. Znajdziecie tam śliczne sukienki, kapelusze, płaszczyki itd.


ODPOWIEDZ