Wkładka do wózka na spacer

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Wkładka do wózka na spacer

Post autor: Magiee54 »

Zastanawiacie się nad tym, gdzie uda wam się kupić wkładkę do wózka na spacer w przyzwoitej cenie? Szukacie porządnego sklepu? W takim razie mogę wam polecić tą stronę https://cebababy.eu/pl/c/Wkladka-do-wozka/257 . Sam u nich zamawiałem takie rzeczy dla swojego dziecka i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Ciężko znaleźć lepszą ofertę.

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Wkładka do wózka na spacer

Post autor: gosiek »

Jak kupisz dobry wózek to będziesz mieć wszystko w zestawie, również dodatkowe wkładki aby maluch miał wygodnie. Zobacz sobie na modele wózków Riko, Riko Nesa to wózek z gondolą i spacerówką. W spacerówce jest właśnie taka wkładka dodatkowa dopasowana kolorystycznie do wózka, gondola ma miękki materacyk w środku i jest świetnie wykończona. Tapicerka wózka z efektem delikatnej metalizacji, naprawdę robi wrażenie na żywo. A sam wózek miękki, zwrotny, ideał dla maluszka!

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wkładka do wózka na spacer

Post autor: zuzia852 »

Wybory związane z artykułami dla dzieci są szalenie trudne. Spodziewając się bliźniąt przekonałam się jak ciężko znaleźć dobry wózek w rozsądnej cenie. Sporo dobrego usłyszałam o Cavoe Avec. Jego specyfikacja mi odpowiada, więc prawdopodobnie właśnie jego kupię.


ODPOWIEDZ