Oparzenie u dziecka

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Oparzenie u dziecka

Post autor: zdrowaja »

Moje kochane dziewczynki. Czy wasze pociechy miały wypadek z oparzeniem ? Jeżeli tak to bardzo wam współczuje. Moja córka wczoraj wylała sobie na rączkę gorącą kawę. Rana jest bardzo straszna, ja nawet nie mam jak jechać do apteki. Wiecie może, gdzie w internecie kupię opatrunki na oparzenia dla dzieci? Na razie ma opatrunek szpitalny, ale muszę na już zamówić kolejne.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Oparzenie u dziecka

Post autor: violet »

W takich sytuacjach to nie polecam czekać, tylko wybierać się do miejsca takiego jak apteka i szukać na to maści, albo innych środków. Na pewno coś się znajdzie. Ja akurat aptekę po takie magazyn.ceneo/pl/artykuly/Maska-antysmogowa-przeglad-najlepszych-modeli maski odwiedzam, ale ciągle ich nie ma i chyba je zamówię online, bo co mam zrobić...

irma2
Posty: 14
Rejestracja: śr maja 27, 2020 11:51 am
Re: Oparzenie u dziecka

Post autor: irma2 »

moje dziecko ostatnio wsadziło rekę do goracej kaszki, ale na szczęscie tylko pojawił sie jeden babelek, ale nauczka na przyszłośc jest :/ polecam pantenol ale juz na grubsze oparzenia to najlepiej wizyta u lekarza

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Oparzenie u dziecka

Post autor: gosiek »

Z dziećmi tak jest, czasem naprawdę wystarczą sekundy i problem gotowy. Oprócz oparzeń i co wtedy robić ważna jest też pierwsza pomoc w zranieniach skaleczeniach i ranach . Oczywiście oby ich było jak najmniej.

glaczek
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 10, 2020 6:39 pm
Re: Oparzenie u dziecka

Post autor: glaczek »

nie czekaj, szubko do lekarza i masci na oparzeniem

waporyzatory
Ostatnio zmieniony pn lis 30, 2020 12:06 pm przez glaczek, łącznie zmieniany 1 raz.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Oparzenie u dziecka

Post autor: zuzia852 »

Właśnie dlatego warto wykupić dziecku ubezpieczenie nnw, wtedy jak będzie taki wypadek z oparzeniem to dostaniecie odszkodowanie, na leki na pewno się przyda. Tutaj cuk/pl/kalkulator-nnw-dziecka możesz więcej na temat takiej polisy przeczytać, warto ją mieć.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Oparzenie u dziecka

Post autor: Mella »

No niestety z dzieciaki nigdy nic nie wiadomo. Dlatego dobrze mieć porządny zestaw w apteczce, abyście mogli sobie skutecznie poradzić z różnego typu zadrapaniami, otarciami, czy krwawieniem. Jeżeli chcecie za jednym razem wszystko zamówić to warto przede wszystkim zadbać o opatrunki jałowe które my zawsze mamy na stanie. Zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie pojawią się tego typu sytuacje które wymagają szybkiej reakcji ze strony nas, czyli rodziców. No i nie trzeba od razu wszystkiego rzucać i jechać do apteki. Pozdrawiam :)

odzywka
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:47 pm
Re: Oparzenie u dziecka

Post autor: odzywka »

Zgadzam się z tym, że u dzieci bardzo łatwo o jakiekolwiek skaleczenie czy oparzenie. Dlatego też każdy z as stara się mieć w domowej apteczce zdecydowanie wszystko. Wiadomo, że lepiej jest nie mieć takich zdarzeń lecz cóż. Rozmawiałam jakiś czas temu z moją koleżanką i ona wspomniała mi o takim czymś jak srebro koloidalne sklepzycia/pl/niejonowe-srebro-koloidalne które nie powiem zaintrygowało mnie. Także z pewnością poczytam na ten temat.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Oparzenie u dziecka

Post autor: karinaMa »

Jeśli już teraz wiecie, co jest u Was realnym problemem, to warto byłoby już teraz znaleźc odpowiednie środki, które Wam pomogą. Na portalu ktomalek/pl/suplementy/jelita/cs-108/7 znajdziecie sporo cennych informacji na ten temat, dlatego też powinnyście już teraz się o tym przekonać.


ODPOWIEDZ