Leczenie zebów w ciąży

Aatpa82
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 24, 2020 4:08 pm
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: Aatpa82 »

dentysta do rany przyłóż to ten który w mgnieniu oka przyjmie Cię z bolącym zębem i zaradzi cos na tę bolączkę. Ja z takim gabinetem spotkalam sie mieszkając w trójmieście, dokładnie jest to smartsmileorto/pl/ najlepsza opieka pod słońcem ^^

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: pariss »

Ciąża to żadne przeciwwskazanie jeśli chodzi o leczenie stomatologiczne :) wręcz przeciwnie -= trzeba na bieżąco leczyć ubytki. Jeśli chodzi o dobry gabinet to ze swojej strony polecam klinikę stomatologiczną Platinum Dent z Gdyni. Leczę się tu u doktor Renaty już od jakiegoś czasu. Ma doświadczenie i ogromną wiedzę, leczy skutecznie i bezboleśnie :)

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: karinaMa »

To zdecydowanie bardziej skomplikowany temat. Jeśli jesteście w ciąży, to nie każdy zabieg będzie mógł być u Was wykonany. Na pewno powinnyście zwrócić uwagę na to, by leczyć się w jak najlepszym miejscu. Myślę, że w sokolowscy.pro/ otrzymacie odpowiednią pomoc, więc warto byłoby tam zajrzeć.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: bubaa »

zgadzam się, okres ciąży nie jest żadnym przeciwskazaniem do leczenia. Ja chodze do Verde Clinic w Redzie, mają tu nowoczesny sprzęt i nawet znieczulenia, które tu podają sobie odpowiednie dla kobiet w ciąży :) Cudowni lekarze, skuteczne leczenie, niewygórowane ceny.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że mi osobiście bardzo przypadła do gustu oferta tego stomatologa; rdent.eu/uslugi/chirurgia-stomatologiczna/ . Moim zdaniem znajdziecie u nich naprawdę jakościowe usługi w bardzo dobrych cenach. Moim zdaniem ichniejszego wachlarza ofertowego pozazdrościłby niejeden gabinet.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: menni »

Na pewno w ciąży nie można części zabiegów wykonywać, musisz po prostu lekarzowi powiedzieć że jesteś w ciąży on będzie wiedział co można a czego nie. Jeśli potrzebny jest dentysta Poznań to z mojej strony polecam dr Franaszka, bardzo dobry i sympatyczny

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: zuzia852 »

A jak z wizytą u ortodonty w tym czasie? Znalazłam takie miejsce, jak Ortodonta Niepołomice i nie ukrywam, że zastanawiam się nad ich usługami.


ODPOWIEDZ