Leczenie zebów w ciąży

Stopka
Posty: 30
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:29 am
Leczenie zebów w ciąży

Post autor: Stopka »

Czy w ciąży można leczyć zęby ze znieczuleniem?

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: JagodaLa »

W ciąży unika się znieczulenia, podobnie ze stosowaniem antybiotyków. Dlatego zęby raczej należy wyleczyć przez ciążą. Znam ten problem, bo musiałam mieć wyrwany ząb w ciąży. Bardzo się bałam, ale w Dentoklinika na Bemowie zrobili mi to bardzo dobrze. Dobry lekarz tak wyrywa zęby, że nawet nie wiesz, że już wyrwał.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: treska »

Słuchajcie, jeśli ktoś z was zastanawia się gdzie znajdziecie jakiś dobry i profesjonalny gabinet dentystyczny, to polecam wam zajrzeć na tę stronę medykus.eu/. Znajdziecie tu wszystkie Informacje odnośnie usług jakie świadczy ten gabinet i moim zdaniem na prawdę warto jest się zapisać do nich na wizytę.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: Pigwa »

Szczerze mówiąc nie wiem jak to dokładnie jest, najlepiej, aby wypowiedział się stomatolog. Myślę, że to zależy po prostu od przypadku. Jeśli szukacie sprawdzonego, prywatnego gabinetu to zerknijcie na ofertę centrum stomatologiaswiatkowska/pl/ . Tu można kompleksowo zdiagnozować i wyleczyć zęby. Centrum jest bardzo nowoczesne i oferuje leczenie nawet bardzo skomplikowanych przypadków.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: Mella »

I jak udało się Wam już znaleźć odpowiedniego dentystę, który poradził sobie z tym problemem? Jeżeli nie do końca, a mieszkacie bądź macie blisko do Bielsko Białej to warto też wziąć pod uwagę Centrum Medyczne Danea danea/pl/ gdzie znajdziecie dobrych specjalistów, którzy będą Wam w stanie pomóc zarówno jeśli chodzi o stomatologię, ortodoncję, chirurgię i wielu, wielu innych. Jak znajdziecie chwilę to dobrze zajrzeć na ich stronę i także możecie wybrać się do nich stacjonarnie bo są pod adresem ul. Jaworzańska 40 (Wapienica). Pozdrawiam i życzę w pełni powrotu do zdrowia!

Tagliato
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 9:56 am
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: Tagliato »

To już z pewnością stwierdzi lekarz w gabinecie. W każdym razie ja się wybieram niedługo na wizytę, bo siostra mi mówiła, że w okolicy najlepszy jest dentysta gdynia . Pewnie będę miała jakieś leczenie kanałowe i innych drobnych ubytków. Chciałabym też dowiedzieć się o jakiś stały aparat, bo mój zgryz nie jest doskonały. Podobno wszystko można zrobić w bardzo atrakcyjnych cenach.

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: Alexia »

Jeśli o mnie chodzi to najbliżej będzie dentysta warszawa . Jeśli chcesz wybrać odpowiedniego lekarza i gabinet to najlepiej zajrzyj na stronę lekarzebezkolejki/pl. To bardzo wygodna wyszukiwarka, w której możesz porównać sobie różne placówki medyczne i lekarzy. Są tram zarówno tacy na NFZ jak i prywatni.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: karinaMa »

W ciąży sprawa jest bardziej utrudniona, bo nie powinno się podawać znieczulenia. Najlepiej wybierzcie się na wizytę do dobrego gabinetu, takiego jak glamsmilepoland/pl/oferta/implanty/ i tam zorientujcie się, co doradzą Wam najlepsi stomatolodzy.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: Franczeska »

A skoro już o ciąży mowa, to czy przygotowujecie się do niej w jakiś szczególny sposób? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej mustela/pl/mustela-blog/22-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy bardzo fajny kalendarz, w którym zostały opisane różne objawy, badania, jakie należy wykonać itp. Jak sądzicie, warto sobie coś takiego poczytać?

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Leczenie zebów w ciąży

Post autor: kaleta »

Przede wszystkim korzystajcie ze sprawdzonych dentystów.
Takim jest doktor Baron, czyli stomatolog z Opola. Mam na myśli jego - drbaron/pl/
Umów się na wizytę i się skonsultuj. Jeśli coś jest do zrobienia, to nie powinno się tego odkładać, ale tutaj powinien się wypowiedzieć stomatolog.


ODPOWIEDZ