Dieta dla matek karmiących

smakija
Posty: 6
Rejestracja: pn lut 17, 2020 1:27 pm
Dieta dla matek karmiących

Post autor: smakija »

Czy dieta mamy karmiącej pozwoli mi uprawiać sport? Niedługo zostanę matką, to moje pierwsze dziecko. Przed ciążą uprawiałam bieganie, rekreacyjnie, ale czasem były starty na dyszkę. Mam pytanie, czy zwiększenie ilości kalorii nie odbije się negatywnie na moich wynikach sportowych? A może lepiej odpuścić sobie całkowicie bieganie?

malinka
Posty: 232
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Dieta dla matek karmiących

Post autor: malinka »

Wiadomo, że kobieta karmiąca ma spore zapotrzebowanie na różne cenniki. W końcu sporo właściwości od siebie przekazuje dziecku, dlatego oczywiście zbilansowana dieta jest bardzo ważnym aspektem. Na szczęście dzisiaj mamy diety pudełkową, która nawet jest skierowana do matek karmiących. Zobaczcie sami dietly/pl/dieta-pudelkowa/dla-mam . Warto z niej skorzystać.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Dieta dla matek karmiących

Post autor: treska »

Może warto pomyśleć właśnie o diecie pudełkowej? Ja jestem samotną matką, mającą cały dom na głowie. Nie mam czasu na gotowanie posiłków tylko dla siebie, więc korzystam z oferty bodychief/pl/dieta-pudelkowa/poznan Jem zdrowo i regularnie, a to dla mnie najważniejsze. Poza tym, zauważyłam też że schudło mi się kilka kg.

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 4:36 pm
Re: Dieta dla matek karmiących

Post autor: Maja44 »

Jeżeli interesuje Cię właśnie ten temat to pamiętaj, że znam miejsce, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych informacji na niniejszy temat. Polecam w wolnej chwili bo faktycznie warto według mnie - porcelanove/com .

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Dieta dla matek karmiących

Post autor: Samanta »

Mi znajoma, która jest położną poleciła herbatki dla ciężarnych marki HIPP . Mają wiele właściwości, które doskonale wpływają na samopoczucie :) Piłam je również w okresie karmienia. Starałam się również zdrowo odżywiać, dużo warzyw i owoców.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Dieta dla matek karmiących

Post autor: Mella »

Natomiast jeżeli będziecie szukali dobrej jakości produktów żywieniowych dla Waszych maluszków, to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez aptekę Gemini w której znajdziecie aptekagemini/pl/bobovita-obiadek-warzywa-z-delikatna-wolowina-po-6-miesiacu-190-g-0023380 obiadki warzywne z delikatną wołowiną, idealne dla dzieci po 6 miesiącu. W ich przypadku będziecie mogli liczyć na dobre ceny, zawsze sprawną obsługę i dostawę, więc też nie muszę robić ogromnych zapasów :)

Bara66
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 1:11 pm
Re: Dieta dla matek karmiących

Post autor: Bara66 »

Gdy pragniesz się dowiedzieć na ten temat więcej to radzę wejść sobie na blog - gastrosklep/com/pl . Osobiście uważam, że w tym miejscu odnajdziesz najbardziej potrzebne rzeczy odnośnie owego tematu. Według mnie źródło solidnej wiedzy.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Dieta dla matek karmiących

Post autor: sofia11 »

Ja czytałam kiedyś, że mamy karmiące mogą jeść praktycznie wszystko i tak też zamierzam robić. A powiedzcie mi w jakim miejscu karmicie? Macie jakiś kącik do tego w domu? Ja zastanawiam sie nad postawieniem duzego fotela - swiat-rodzicow/pl/fotel-do-karmienia do karmienia w pokoju dziecka. Myślę, że później też się przyda.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Dieta dla matek karmiących

Post autor: treska »

Może warto pomyśleć nad cateringiem dietetycznym? Po sobie wiem, że jako samotna matka, nie mam czasu na gotowanie itd a jednak muszę jeść, aby mieć siły i energię na cały dzień. Korzystam z bodychief/pl/dieta-pudelkowa/sosnowiec Posiłki są pyszne, zróznicowane, a do tego ładnie i schludnie zapakowane. Kontakt z pracownikami to duży plus, są mili i pomocni. Zachęcam do skorzystania z oferty, bo ich dieta działa cuda!

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Dieta dla matek karmiących

Post autor: Mella »

W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań pokarmu dla maluszków, czy także akcesoriów do wygodnego karmienia typu osłonki na piersi to polecam zajrzeć do oferty przygotowanej przez aptekę Gemini aptekagemini/pl/kategoria/ciaza-i-macierzynstwo/karmienie-piersia/oslonki-na-piersi gdzie nie brakuje propozycji, jak m.in osłonki na piersi. Przede wszystkim można liczyć na fachowe wsparcie, dobre marki i przystępne ceny. Pozdrawiam i mam nadzieję, że znajdziecie to co jest potrzebne!


ODPOWIEDZ