Jaki rower dla dziecka?

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Jaki rower dla dziecka?

Post autor: Niko_dem »

Cześć. Chcemy kupić rower dla naszej córki, ma 3 latka i chce już jeździć na "normalnym" rowerze, bo do tej pory jeździła tylko na biegowym. Wolę wydać więcej pieniędzy, ponieważ z doświadczenia mojego starszego syna wiem, że tanie rowery nie są dobre i mogą tylko przeszkodzić dziecku w nauce. W Internecie spodobały mi się rowery Woom i Squish, z których ten drugi bardziej mi się podoba: projektjunior/pl/rowery/rowery-squish/ Jest lekki, ma przyjazną dzieciom geometrię ramy i jest wyposażony w bardzo dobre rozwiązania. Przynajmniej tak piszą internauci. Czy macie jakieś zdanie na ten temat lub czy ktoś poleca Squisha?

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Jaki rower dla dziecka?

Post autor: patrycja7 »

My lubimy aktywnie spędzać czas. Dlatego jazda na rowerze to dla naszej rodziny hobby idealne. Jeśli nie macie jeszcze swoich rowerów to zajrzyjcie do sklepu Dobre Rowery. Tam znajdziecie najróżniejsze akcesoria do rowerów: dobrerowery/pl/bidon-kross-pure-500ml-czerwony .

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Jaki rower dla dziecka?

Post autor: bubaa »

też ostatnio wybieraliśmy pierwszy rower dla naszego synka. Chcieliśmy zrobić zakupy w internecie więc trzeba było najpierw zrobić rozeznanie w temacie by nie kupować byle czego Nie ukrywam, ze bardzo pomocna okazała się lektura artykułów na blogu Dbamy o Dziecko dbamyodziecko/pl/. Super blog dla każdego rodzica - mnóstwo informacji, cennych porad i wskazówek.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Jaki rower dla dziecka?

Post autor: irenka »

Jeśli jest odpowiednio wysoka i ma niezbędne umiejętności to czemu nie. Wiem, że sporo dzieci wybiera teraz modele BMX, bo są bardzo funkcjonalne, zwrotne i przyjemne w użytkowaniu. Popatrz tu na przykład greenbike/pl/rowery-bmx-c-76.html - jest spory wybór. Podpytaj, może zaproponują coś o odpowiednich parametrach.

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Jaki rower dla dziecka?

Post autor: farah557 »

Koniecznie sprawdź ofertę sklepu iroman/pl/. Można u nich kupić wiele przydatnych gadżetów rowerowych, takich jak bidony, czy kaski w naprawdę dobrych cenach.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Jaki rower dla dziecka?

Post autor: gitarka »

Gdybyście planowali zakup roweru to polecam Wam rzucić okiem na rowery ktm lublin: metrobikes/pl/pl/c/Rowery/9 . Wybór jest bardzo duży i na pewno znajdziecie rower dla siebie. W ich ofercie można także znaleźć najróżniejsze akcesoria rowerowe.

Kamilla36
Posty: 75
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Jaki rower dla dziecka?

Post autor: Kamilla36 »

A może rowery z przerzutkami dla dzieci od firmy Puky Was zainteresuje? Firma charakteryzuje się wysoką jakością swoich produktów, więc można być pewnym że są solidne i bezpieczne. Fajne jest też to, że mają tak szeroki wybór produktów. Każdy bez względu na płeć i wiek znajdzie tutaj coś dla siebie.

Awatar użytkownika
monolga
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 12, 2024 7:43 pm
Re: Jaki rower dla dziecka?

Post autor: monolga »

Bardzo ciekawe propozycje. Przejrzę je wszystkie!


ODPOWIEDZ