Dziecięcy psycholog

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 230
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Dziecięcy psycholog

Post autor: Iskra »

Szukacie doświadczonego i sprawdzonego psychologa dziecięcego? Zależy wam na profesjonalnej pomocy? W takim razie koniecznie odwiedźcie tą poradnię https://harmonia.luxmed.pl/oferta/konsu ... la-dzieci/ . Sam korzystałem z ich usług i nie zawiodłem się. Bardzo mi pomogli w ostatnim czasie. Można na nich polegać. Serdecznie polecam!

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Dziecięcy psycholog

Post autor: treska »

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz wizyty u psychologa, to zdecydowanie powinnaś się na nią wybrać. W dzisiejszych czasach to już nie jest wstydem zdać o swoje zdrowie psychiczne, w przeciwieństwie do tego, jak było jeszcze kilkanaście lat temu. Tylko wybierz prawdziwego profesjonalistę np centrum-terapii/pl/ , poczytaj opinie, a nie kieruj się ceną, bo to zbyt poważna sprawa, by na niej oszczędzać.

zuzia852
Posty: 683
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Dziecięcy psycholog

Post autor: zuzia852 »

Skoro rozglądasz się za dziecięcym psychologiem w Warszawie, to myślę że oferta Centrum Psychologicznego GoodLife powinna Ciebie zainteresować. Jest ona dostępna pod adresem: https://goodlifepsycholog.pl/ . Tutaj możesz zobaczyć jacy psychologowie przyjmują i jakie są ich specjalizacje

Kswerk
Posty: 256
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Dziecięcy psycholog

Post autor: Kswerk »

W różnych problemach potrzebni są różni specjaliści i podejście. Poczytaj sobie też czym jest tomatis terapia bo wydaje mi się że może się wam to przydać.

kygo
Posty: 118
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Dziecięcy psycholog

Post autor: kygo »

Czasem najlepiej po prostu porozmawiać ze specjalistą. Mam na myśli dobrego psychologa czy też psychiatrę. Taką pomoc otrzymacie w Poradni Zdrowia Psychicznego Empatio. Warto wiedzieć, że swoją pomoc oferują także w formie terapii online: https://psycholog-ms.pl/psycholog-online/ .

kasiunia
Posty: 443
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Dziecięcy psycholog

Post autor: kasiunia »

Jeśli potrzebna jest wam konsultacja psychologa dziecięcego Warszawa to najlepszym adresem moim zdaniem jest Centrum Psychologiczne Good Life właśnie w Warszawie. Otrzymaliśmy ten adres od koleżanki z pracy, która już dłuższy czas tam uczęszcza z powodzeniem. Najważniejszą sprawą jak usłyszeliśmy jest chcieć sobie pomóc.


ODPOWIEDZ