Biustonosze dla matek karmiących

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Biustonosze dla matek karmiących

Post autor: Samanta »

hej dziewczyny polecacie jakieś stronki z fajnymi i wygodnymi biustonoszami do karmienia? Niestety w sklepach zazwyczaj trafiałam na takie bez wyrazu babcine, w których czułam się źle :( Ostatnio znajoma wysłała mi stronkę, na której można znaleźć mega zmysłową i elegancką bieliznę w tym również do karmienia! Kobieta nawet po porodzie musi czuć się dobrze w swoim ciele, musi nadal się sobie podobać i dbać o siebie :) Polskie marki i polscy producenci a także wysoka jakość materiałów te cechy są z pewnością obecne tutaj kostium/com/biustonosze :)

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Biustonosze dla matek karmiących

Post autor: Erin »

Biustonosze dla matek karmiących to rewelacyjne rozwiązanie. Bo dzięki nim można zdecydowanie szybciej i lepiej nakarmić naszego małego głodomorka. Zastanawiam się jeszcze nad kupnem koszule ciążowe do karmienia,aby w nocy także móc szybciej dostawić maluszka do piersi. I tak tutaj babyandmam/pl/koszule-ciazowe widziałam kilka dość dobrych takich koszul. A że ceny nie są wysokie to nie opłaca mi się kupować w sklepie stacjonarnym

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Biustonosze dla matek karmiących

Post autor: Kswerk »

Na valetta/pl/collections/biustonosze-do-karmienia zerknij sobie! bardzo dobre ceny a biustonosze są świetnej jakości


ODPOWIEDZ