Ginekolog w Warszawie

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Ginekolog w Warszawie

Post autor: kaleta »

Szukam lekarza, który poprowadzi moją ciążę. Miałam dużo problemów przy pierwszej, teraz chcę mieć kogoś sprawdzonego, żebym przeszła przez to w miarę jak najspokojniej. Czy macie kogoś takiego? Będę wdzięczna za kontakt. Ewentualnie może być pod Warszawą, ale ogólnie im bliżej centrum tym lepiej ;-)

minella
Posty: 135
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: minella »

Ja szukam ginekologa który dobierze mi odpowiednią antykoncepcję, słyszałam o tabletkach drovelis wiele dobrego i też chciałabym o nie zapytać, podobno są neutralne dla wątroby i nie powodują dzięki temu interakcji

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: kleopatra »

A lekarzy ginekologów - lekarzy zajmujących sie między innymi leczeniem endometriozy znajdziesz w szpitalu medicover, słyszałam że przeprowadzają tam nawet bardzo skomplikowane zabiegi usuwania endometriozy, także w asyście robota da vinci a więc takie małoinwazyjne

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: patrycja »

minella pisze:
pn paź 10, 2022 4:41 pm
Ja szukam ginekologa który dobierze mi odpowiednią antykoncepcję, słyszałam o tabletkach drovelis wiele dobrego i też chciałabym o nie zapytać, podobno są neutralne dla wątroby i nie powodują dzięki temu interakcji
i co?
pytałaś? bo ja też się przymierzam do stosowania tabletek i ciekawa jestem co Tobie powiedział lekarz

minella
Posty: 135
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: minella »

patrycja pisze:
śr lis 02, 2022 3:53 pm


i co?
pytałaś? bo ja też się przymierzam do stosowania tabletek i ciekawa jestem co Tobie powiedział lekarz
dowiedziałam się na temat tych tabletek sporo ciekawych rzeczy, potwierdziło się to co już o nich wiedziałam ale dowiedziałam się też że nie powodują wzrostu wagi i mogą je stosować również kobiety z cukrzycą, o szczegóły oczywiście sama musisz zapytać ale jedno jest pewne, to tabletki najnowszej generacji

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: chorobo »

Jeżeli chcielibyście się umówić do sprawdzonego ginekologa, to myślę, że Gabinety Łucka są warte rozważenia. Można tam wykonać wiele badań diagnostycznych, które są bardzo ważne jeżeli chodzi o profilaktykę. Skontaktujcie się z nimi, a poznacie więcej szczegółów.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: treska »

Każda kobieta w ciąży powinna wziąć pod uwagę program badań prenatalnych NFZ warszawa ursynów Celem programu jest umożliwienie wczesnej identyfikacji ryzyka wad i wczesne rozpoznanie wad płodu.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: kasiunia »

Badania ginekologiczne powinny być normą u każdej z pań. Nie można ich zaniedbywać bo możemy się narazić na groźne dla naszego zdrowia i życia problemy zdrowotne. Tak więc wizyta kontrolna u ginekologa musi być ,że tak powiem zrobiona wtedy kiedy zaleci nam lekarz specjalista, chyba ,że mamy jakieś obawy związane z naszym zdrowiem, wtedy musimy udać się do lekarza wcześniej.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: Android »

Jeśli potrzebny jest ginekolog w stolicy to najlepiej wykorzystać tą ofertę szpitala https://szpitalmazovia.pl/ Ma zespół specjalistów i najlepszy sprzęt więc nie zawiodą swoich pacjentów. Szybko wykryją wszelkie powikłania a to gwarantuje ekspresową pomoc. Na pewno miło zaskoczą poziomem opieki.

gosiek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: gosiek »

Najlepiej wybrać się do lekarza z polecenia, szczególnie jeśli we wcześniejszej ciąży były komplikacje. A badania prenatalne? W Warszawie można je wykonać nawet tego samego dnia. Mam na myśli czuły test Nifty Pro z ubezpieczeniem wyniku. Po szczegóły odsyłam na stronę https://testnifty-warszawa.pl/ . Dla przyszłych mam szczególnie ważne jest to, że ten test nie niesie ryzyka poronienia i infekcji wewnątrzmacicznej.


ODPOWIEDZ