Przygotowanie do ciąży

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Przygotowanie do ciąży

Post autor: knot »

Warto sobie też przed staraniami zrobić badania i sprawdzić jakość spermy. Np. jest taki test płodności Accu Sperm do wykonania w domu :) w 5 minut ma się wyniki i człowiek się nie stresuje co i jak

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Przygotowanie do ciąży

Post autor: chorobo »

Ostatnio szukałam w sieci przydatnych informacji na temat tego, kiedy obciąć paznokcie noworodkowi. Tak trafiłam na stronę tego portalu niezbednikmlodejmamy.pl i muszę przyznać, że jest tam naprawdę wiele ciekawych treści. Jeżeli również jesteście czymś takim zainteresowani, to proponuję wam tam zerknąć.

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Przygotowanie do ciąży

Post autor: patrycja »

Przygotowanie do ciązy, to tez wykonanie odpowiednich badan, zeby wiedziec czy wszystko jest okej. Jesli jest jakiś klopot z nasieniem, plemniki są za mało ruchliwe lub jest ich niewiele, to dobrym pomysłem moze byc stosowanie suplementu Androman

zuzia852
Posty: 693
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Przygotowanie do ciąży

Post autor: zuzia852 »

Przed zajściem w planowaną ciążę warto się najpierw przebadać, aby mieć pewność, że hormony są uregulowane, a z Tobą jest wszystko w porządku. Pod adresem: https://sklep.alablaboratoria.pl/ jest oferta ALAB laboratoria, które mają wysoką wiarygodność i aż ponad 3500 badań w ofercie.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Przygotowanie do ciąży

Post autor: kygo »

Pamiętaj o tym, że nie każda kobieta może karmić piersią. My stosujemy prawie od samego początku Bebilon AR ProExpert. Mały miał straszne problemy z ulewaniem dlatego wybraliśmy to mleko i dzięki Bogu ulewanie się skończyło. Zazwyczaj kupuję to mleko w DOZie, nigdy nie było problemów z dostępnością.

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Przygotowanie do ciąży

Post autor: minella »

Czasem mimo planowania ciąży nie udaje się zostać mamą, miałam ten problem i po badania w szpitalu medicover okazało się że przyczyną niepłodności jest endometrioza. Po zabiegu jej usunięcia będę mogła znowu starać się o dziecko


ODPOWIEDZ