Przygotowanie do ciąży

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Przygotowanie do ciąży

Post autor: JagodaLa »

Jak przygotowujecie się do zajścia w ciążę?

Kasiaaa
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 26, 2020 12:07 am
Re: Przygotowanie do ciąży

Post autor: Kasiaaa »

Pierwsza rzecz to świadomość, że zaczynamy zdrowy tryb życia. Ogólne badania stanu zdrowia i suplementy. Dla kobiet suplementów jest więcej niż dla mężczyzn, więc może zwrócę Waszą uwagę na Supamen dla przyszłych tatusiów. Jak mało który suplement, ten jest przebadany klinicznie, więc ma potwierdzone działanie potwierdzające poprawę parametrów męskiego nasienia.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Przygotowanie do ciąży

Post autor: Android »

Jak chcesz się należycie przygotować do ciąży to ważne są regularne badania i tu z pomocą przychodzi gabinet USG gabinetusg/com/pl/ który przeprowadzi potrzebne badania oraz wyda diagnozę sporządzoną przez specjalistę. Oczywiście klinika posiada swoich lekarzy co gwarantuje że wyniki i opinię dostaniesz szybko. Na pewno się nie zawiedziesz na ich usługach i opiece.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Przygotowanie do ciąży

Post autor: zdrowaja »

No skoro tak, to wiadomo, że przed witaminy i różne takie są potrzebne, ale jeśli o mnie chodzi, to ja chcę, żebyś się na coś innego przygotowała. Pamiętaj, że stan zapalny pochwy po porodzie jest częsty, a nieleczony - niebezpieczny. Dlatego zadbaj o to, żeby wszystko mieć na miejscu i w razie czego się leczyć. Octenisept Ci pomoże.

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Re: Przygotowanie do ciąży

Post autor: Laieta40 »

Warto również zastanowić się nad kupieniem biustonosza przeznaczonego do karmienia piersią. Dzięki niemu każda kobieta może czuć się swobodnie podczas karmienia swojego dziecka. Sam zamówiłem dla swojej żony taki biustonosz z tej stronki https://www.lejdi.pl/k565,bielizna-bius ... ienia.html i muszę wam powiedzieć, że jest ona zachwycona zakupem!

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Przygotowanie do ciąży

Post autor: gitarka »

Zakup bielizny do karminie to strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim przydadzą Ci się wygodne biustonosze do karmienia. Zajrzyj więc na stronę biustonoszedokarmienia/pl/biustonosz-do-karmienia-mama-cara-mia-black . Tam znajdziesz duży ich wybór.

Maza
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:07 pm
Re: Przygotowanie do ciąży

Post autor: Maza »

Przygotowując się do ciąży warto pamiętać o suplementach. Najlepiej kupować je w sprawdzonych miejscach: bioswena/pl/ , które oferują produkty najwyższej jakości. W końcu to tak ważny moment w życiu, a od tego, jak przygotowany jest organizm tak dużo zależy, że dystrybutor suplementów powinien być wybrany naprawdę starannie!

bajarka
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 7:13 pm
Re: Przygotowanie do ciąży

Post autor: bajarka »

Przygotowujac sie do ciazy, warto sie tez zastanowic nad tym, czy bedziemy chcialy bankowac krew pepowinowa.ja sporo czytalam na stronie Diagnostyka Bank Komorek Macierzystych i sklaniam sie ku temu. uwazam, ze to takie zabezpieczenie na przyszlosc

ewa55
Posty: 27
Rejestracja: wt gru 22, 2020 12:50 am
Re: Przygotowanie do ciąży

Post autor: ewa55 »

Warto się zdrowo odżywiać i przede wszystkim mentalnie do wszystkiego przygotować. Sama ciąża i co podczas niej się może dziać, na pewno jest w stanie zaskoczyć. Sama bardzo pragnęłam dziecka, ale gdy już byłam w ciąży lęk o to czy wszystko pójdzie dobrze, czy dam radę je urodzić metodą naturalną nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. W psychomedic/pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ dowiedziałam się, że cierpię na tokofobię, ale na szczęscie lekarz pomógł mi uzyskać zaświadczenie do cesarki i poradzić sobie z moimi lękami.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Przygotowanie do ciąży

Post autor: Franczeska »

Jeśli właśnie przygotowujecie się do ciąży, to polecam zajrzeć na stronę mustela/pl/mustela-blog/19-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy. Znajdziecie tam bardzo fajny kalendarz, w którym zostały opisane różne objawy, jakich można się spodziewać, zmiany, jakie zajdą w Waszym ciele oraz badania, jakie należy wykonać. Każdej przyszłej mamie taka wiedza na pewno się przyda :)


ODPOWIEDZ