Jak poradzić sobie z odciskami na stopach

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Jak poradzić sobie z odciskami na stopach

Post autor: Miri »

Jak w temacie. Niestety ale narobiłam sobie odcisków z powodu nieodpowiedniego obuwia. Bolą i są nieprzyjemne Co z nimi robić?

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Re: Jak poradzić sobie z odciskami na stopach

Post autor: Ennia »

Oj nic przyjemnego. Jesli są to świeze odciski to polecam po prostu stosować na nie octanisept. I czekać. Same powinny się zagoić. Jeśli jednak sa to trwałe twarde odciski to nie pomoga tutaj takie domowe sposoby. Dobrze będzie po prostu wybrać się do apteki. Na miejscu powinni doradzić Ci jakiś dobry środek na odciski. Są specjalne płyny na odciski, jak rownież plasterki (kwestia gustu, sama wolałam w płynie bo wolałam sama nalożyć tyle ile powinno być nałożone).

e-butydladzieci/pl/blog/odcisk-na-stopie-u-dziecka

Zerknij sobie tutaj. Na stronie jest więcej informacji jak sobie radzić z odciskami.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Jak poradzić sobie z odciskami na stopach

Post autor: Franczeska »

Ja ostatnio kupiłam sobie nowe buty, niestety spowodowały one u mnie brzydkie i duże otarcia na stopach. Na szczęście miałam w domu krem Octenicare, który stosowałam na zmienione miejsca (oczywiście po ich wcześniejszym odkażeniu) i wszystko ładnie się goi. A buty już zdążyłam oddać ;)

Lilka
Posty: 15
Rejestracja: sob mar 28, 2020 3:07 pm
Re: Jak poradzić sobie z odciskami na stopach

Post autor: Lilka »

Mój mąż to zawsze buty dla siebie kupuje w pośpiechu i z reguły nie przywiązuje wagi do ich jakości. Dlatego ma często problemy z odciskami. Jedynym na to rozwiązaniem będzie kupienie wygodnych i solidnie wykonanych półbutów z tego sklepu fashionpolska/pl/polbuty-meskie/wyprzedaz . Marki są sprawdzone i w dodatku akurat dużo tańsze niż zwykle.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Jak poradzić sobie z odciskami na stopach

Post autor: karinaMa »

Nic przyjemnego. Jeśli zmagacie się z problematycznymi odciskami, to powinniście od razu wybrać takie preparaty, które sprawdzą się najlepiej w Waszym przypadku. Ja mogę Wam na pewno polecić, byście zajrzeli do ktomalek/pl/preparaty-na-odciski/k-56/1 i sprawdzili środki opisane na tym portalu. Czuję, że to znacząco ułatwi Wam komfort podczas chodzenia.


ODPOWIEDZ