Zabawki z drewna

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Zabawki z drewna

Post autor: karinaMa »

Jasne, że tak. Skoro dzisiaj macie takie możliwości, to jak najbardziej powinniście z nich skorzystać. Wiem, że dzisiaj wielu rodziców decyduje się na zakupy takich akcerosiów jak te opisane w superbrodnica/pl/wiadomosci/s/4563,jakie-sa-rodzaje-kuchni-drewnianych-dla-dzieci co zresztą mnie nie dziwi, bo świetnie mogą się one sprawdzić w kontekście zapewnienia maluchom zabawy i nauki. Może i u Was zadziała to równie dobrze?

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Zabawki z drewna

Post autor: Alka »

Zabawki dla dzieci powinny być bezpieczne, ale też powinny rozwijać ich wyobraźnie. Podobno wielu rodziców wybiera zabawki montessori . Łączą one zabawę z nauką. Zabawki są dostępne na tulisie/pl. W ich ofercie są również ubrania, kosmetyki czy akcesoria do karmienia. Sklep z każdego zakupu przekazuje część środków dla biednych i potrzebujących dzieci. Taką akcję warto wspierać.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Zabawki z drewna

Post autor: Danuta »

Też jestem fanką drewnianych zbawek. Ale też szukam dla dzieci ciekawych gier. Np ta oferta tu taniaksiazka/pl/gra-dobble-minionki-rebel-p-1519621.html To bardzo fajna, prosta gra, która daje dużo dobrej zabawy. W skaład gry wchodzą okrągłe karty-55szt. pudełko. instukcja.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Zabawki z drewna

Post autor: Franczeska »

A czy Waszym zdaniem takie drewniane zabawki mogą być dobrym pomysłem na mikołajkowy prezent dla bliskiej osoby? Ja ostatnio widziałam takie zabawki w sklepie internetowym Foka Stara. Nie kosztują tam one dużo, więc jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam się rozejrzeć ;)

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Zabawki z drewna

Post autor: lunka »

Ja zamierzam teraz swojej córce kupić rowerek biegowy. Tyle tego jest w sklepach, że nie wiedziałam co wybrać. Na całe szczęście, znajoma poleciła mi stronę babythings/pl/ranking-top-10-rowerek-biegowy/ gdzie jest ranking najlepszych rowerków biegowych dla maluchów.


ODPOWIEDZ