Zabawki z drewna

Maza
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:07 pm
Zabawki z drewna

Post autor: Maza »

Ostatnio oszalałam na punkcie mojej siostrzenicy totalnie i jestem w stanie wydać każdą złotówkę na nią! Uwielbiam ją rozpieszczać!
W związku z tym, bardzo często buszuje w sieci i szukam jakichś super pomysłów na prezenty.
Muszę pochwalić się tym odkryciem: trendysmyk/pl/162-akcesoria-kuchenne, bo te zabawki są boskie!Nie dość, że drewniane, ukochane, to jeszcze piękne, idealnie zaprojektowane i jaka cena!!!

Awatar użytkownika
pawksi
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:39 pm
Re: Zabawki z drewna

Post autor: pawksi »

Chyba nie mogę Ci pomóc.

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Re: Zabawki z drewna

Post autor: nikitta »

Czy zna ktoś może dobry sklep z zabawkami? Ostatnio przeszukując internet znalazłem taką stronkę https://bawidlo.pl/ . Co sądzicie na jej temat? Opinie na ich temat są całkiem pozytywne. Same produkty są dobrej jakości i w atrakcyjnych cenach. Dajcie znać co o tym sądzicie.

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Zabawki z drewna

Post autor: Luna077 »

Moja siostra też niedawno urodziła i pomyślałam, że oprócz prezentów dla dziecka warto by było jej kupić także coś dla niej. W oko wpadł mi biustonosz do karmienia - boutiquebielizny/com/bielizna/biustonosze/do-karmienia, który nie tylko będzie praktyczny i pomoże w karmieniu dziecka w różnyc sytuacjach, ale także będzie się pięknie prezentował na siostrze. Myślę, że po tych miesiącach ciaży ucieszy się z takiego kobiecego prezentu.

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Zabawki z drewna

Post autor: Mirkowa »

z drewna są okej ale szybko się dzieciom nudzą a przynajmniej moim szybko się znudziły, lepsze są klocki Plus Plus o wiele wiecej dają możliwości zabawy po pierwsze można z nich tworzyć różne figury geometryczne a po drugie tworzyć obrazy jak z puzzli

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Zabawki z drewna

Post autor: zezowaty »

Też jestem zdania że zabawki z drewna są najlepsze dla dziecka. Ale warto też zadbać o świeże powietrze w pokoju w którym dziecko się bawi lub śpi. Zobaczcie tu bee/pl/beaba-ultradzwiekowy-nawilzacz-powietrza-white_p1356931.html Jest to ultradźwiękowy nawilżacz powietrza. Jest całkowicie bezpieczny, zapewnia odpowiedniej wilgotności powietrza. Co jest bardzo ważne szczególnie w okresie jesienno-zimowym gdy działa ogrzewanie.

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Re: Zabawki z drewna

Post autor: Laieta40 »

Wydaje mi się, że tutaj też można coś takiego znaleźć https://www.landtoys.pl/pl/c/Zabawki-dla-2-latka/385 . Poza tym jest to zaufany sklep internetowy. Poleciła mi to znajoma mama, która zna się na tego typu zakupach bo ma kilkoro dzieci. Jak dla mnie to można zaufać tej witrynie.

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Zabawki z drewna

Post autor: leia72 »

Nie do końca zabawka, ale z pewnością się przyda u młodszych dzieci. Wykonana z drewna zawieszka do smoczka lub gryzaka. Taka jak tu marianek/pl/zawieszki-do-smoczkow-i-gryzakow . Myślę, że to fajny i praktyczny gadżet dla dziecka. Takie zawieszki są personalizowane i wyglądają świetnie.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:51 pm
Re: Zabawki z drewna

Post autor: Marzena21 »

Gdy ciekawi Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej bardzo dobrych informacji na niniejszy temat. Polecam w wolnej chwili bo naprawdę warto według mnie - gruchotki/pl/ .

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Zabawki z drewna

Post autor: charakterna »

A jak oceniacie zabawki sklep internetowy 3kropki/pl/sklep/dzieci/zabawki/ ? Czy ich produkty są faktycznie takie dobre, jak słyszałam? Pytam, bo w sumie z tego co zauważyłam ofertę mają obszerną i niektóre z zabawek naprawdę są zaskakujące. Na pewno dzięki nim dziecko może mieć zajęcie na długie godziny.


ODPOWIEDZ