Leczenie niepłodności w Katowicach?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Leczenie niepłodności w Katowicach?

Post autor: Ive »

Znacie dobry gabinet lub klinikę specjalizującą się w leczeniu niepłodności?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Re: Leczenie niepłodności w Katowicach?

Post autor: Tropicielka »

Moja siostra długo leczyła się wraz z mężem żeby wreszcie móc zajść w ciążę i po bujaniu się przez wiele lat po różnych gabinetach trafiła wkońcu na klinikę Gyncentrum w Krakowie. Wiem że szukasz czegoś w Katowicach, a oni właśnie w tym mieście też mają swój oddział więc akurat :)

U siostry zdiagnozowano przerost endometrium, wyleczyli ją hormonalnie, a wkrótce potem zaszła w ciążę. Poczytaj o tej przypadłości, warto sprawdzić i tę opcję gyncentrum/pl/blog/pl/endometrium

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Leczenie niepłodności w Katowicach?

Post autor: patrycja »

Ja leczyłam niepłodność ale w Warszawie. Okazało się że przyczyną jest endometrioza, trafiłam do szpitala medicover na zabieg jej usuwania z użyciem plazmy argonowej

ewa55
Posty: 27
Rejestracja: wt gru 22, 2020 12:50 am
Re: Leczenie niepłodności w Katowicach?

Post autor: ewa55 »

Ja leczyłam niepłodność ale w Warszawie. Okazało się że przyczyną jest endometrioza, trafiłam do szpitala medicover na zabieg jej usuwania z użyciem plazmy argonowej
Dobrze znany jest mi temat endometriozy. Bardzo pomógł mi ten artykuł forumginekologiczne/pl/artykul/endometrioza-co-to-jest-objawy-i-leczenie/27489 w dowiedzeniu się więcej na temat tej choroby. W artykule opisane są wszystkie objawy jak i sposoby jej opanowania.

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Leczenie niepłodności w Katowicach?

Post autor: minella »

rzeczywiście sporo się o tym mówi teraz

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Leczenie niepłodności w Katowicach?

Post autor: kleopatra »

Jak przymierzacie się do leczenia niepłodności to sprawdźcie też koniecznie jakość nasienia, ewentualnie zawsze można zacząć stosować Androman, taki suplement na poprawę jakości nasienia

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Leczenie niepłodności w Katowicach?

Post autor: miksturka »

Moja znajoma dlugo starala sie zajsc w ciaze i niestety bez efektu, jak stosowala ten suplement jakis czas , to zaszkoczyło https://zarapharm.com/pl/product/nmn-nad-booster-30-gr wiec moze warto wypróbowac


ODPOWIEDZ