Chrzciny

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Chrzciny

Post autor: skubinka »

Witam mieszkamy od niedawna w Warszawie poszukujemy w rozsądnej cenie lokalu na chrzest dla dziecka w stolicy i okolicach? Czy może ktoś polecić dobry , tani i sprawdzony lokal dla 20-30 osób? Szukałam sama trochę w necie i ciężko się zdecydować, najbardziej spodobała mi się oferta restauracji Akademia. Ktoś tu już może organizował przyjęcie ?Za info dziękuje

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Chrzciny

Post autor: bodo »

W obecnej sytuacji, to najlepiej zdecydować się na przyjęcie w domu. Ciekawą opcją jest to, że nie musimy sami gotować. Można bowiem tutaj ulalachef/com/chef/sebastian-olma wynająć kucharza, który wszystkim się zajmie. Koniecznie pomyślcie o takim rozwiązaniu, bo w ten sposób można bowiem zaskoczyć pozytywnie swoich gości. Opcja jest naprawdę godna uwagi.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Chrzciny

Post autor: treska »

My będziemy organizować imprezę po chrzcinach w domu ze względu na pandemię i fakt, że nie można nic zorganizować w restuaracji. Jestem dobrej myśli, bo znalazłam sklep sakramento/pl/ ze świetną ofertą dekoracyjną. Nigdzie indziej nie widziałam takiego wyboru, i to jeszcze w tak atrakcyjnych cenach.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Chrzciny

Post autor: Franczeska »

Myślę, że przydać się Wam może jeszcze jakiś fajny topper na tort chrzest to w końcu wyjątkowa okazja ;) Ja widziałam takie akcesoria w sklepie internetowym happenings/pl/topper-na-tort-chrzest-swiety-imie-golab, polecam się tam rozejrzeć :)

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Chrzciny

Post autor: zdrowaja »

Witam, mam problem z takim spotkaniem rodzinnym. Sprawdzam miejsca, wpisując w wyszukiwarkę hasło chrzciny Zielona Góra , ale nie za bardzo umiem i tak się sama zdecydować. Może ktoś z forum będzie na tyle pomocy, że wskaże mi, co powinnam dobrać i dlaczego? Na pewno muszę mieć coś takiego jak ogólnie dobra sala dla gości i park. Co wy na to?

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Chrzciny

Post autor: Android »

Jeżeli chodzi o chrzciny to będzie potrzebny sklep gdzie jest możliwość zakupu świec, ubranek czy odpowiednich prezentów na taką okazję. Odwiedź witrynę alechrzest/pl/ i tam znajdziesz to wszystko a nawet więcej. Specjalizują się w tym wydarzeniu więc na pewno ci pomogą. Dzięki nim impreza odbędzie się bez zakłóceń.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Chrzciny

Post autor: miksturka »

Gdybyscie szukali pieknej sali na chrzciny, to moge polecic Karczme Kujawska w Inowroclawiu. Miejsce piekne, z fajnym klimatem. Mila obsluga, wszystko ogarniaja od a do z według upodoban klienta ;)

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Chrzciny

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli chrzciny to również tort, który powinien być wyjątkowy. Na stronie wegekafej/pl możecie poznać wegańską cukiernię, którą oferuje wyjątkowe propozycje bez dodatku cukru i glutenu. Jeśli posiadacie alergię na jakiś składnik to wypieki będą stworzone bez nich. To idealne miejsce dla alergików i wegan. Będziecie zadowoleni z wyglądu, a przede wszystkim smaku.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Chrzciny

Post autor: chorobo »

Jak już jesteśmy w temacie ubranek dla dzieci, to moim zdaniem, warto również zainteresować się ofertą, na stronie tego sklepu mkmaryla/pl/49-ubranka-do-chrztu-dla-dziewczynki. Myślę, że mają na tyle duży wybór, że bez problemu wybierzecie coś dla swoich dzieciaczków. Sama zamawiałam tam ubranka na chrzest i jestem z nich naprawdę bardzo zadowolona. Super jakość, w dobrej cenie

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Chrzciny

Post autor: lewandowska »

My też niedługo organizujemy chrzciny i mamy już prawie wszystko załatwione ;) Wczoraj kupiłam fajny komplet do chrztu, a dziś znalazłam ciekawe buciki do chrztu dla dziewczynki - zyzio-and-zuzia/pl/buciki-na-chrzest-dla-dziewczynki. Co o nich sądzicie? Zastanawiam się nad tymi białymi bo świetnie wyglądają ;) Rozmiar jest taki, że posłużą jeszcze kilka miesięcy, więc pewnie się zdecyduję ;)


ODPOWIEDZ