Zabawki

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Zabawki

Post autor: chorobo »

Wiesz co, jeżeli szukasz jakiś sprawdzonych zabawek, to myślę że warto byłoby również przejrzeć sobie asortyment na stronie tego sklepu bee/pl/632-klocki-lego. Myślę że mają tam naprawdę spory wybór i całkiem przystępne ceny, więc myślę że bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie i swoich dzieci

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Zabawki

Post autor: lewandowska »

Ulubionymi zabawkami moich dzieci są klocki konstrukcyjne od Cobi - cobi.myfreesites.net/ Mamy już spory zestaw i ciągle moim chłopakom muszę kupować nowe :D

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Zabawki

Post autor: zuzia852 »

Moja córka marzy o jakiejś fajnej kuchni do zabawy i właśnie sprawdzam, gdzie można takie dostać. Fajną ofertę posiada firma dollo/pl/zabawki_dla_dzieci/kuchnie_dla_dzieci.html , więc koniecznie zerknijcie, jeśli potrzebujecie czegoś fajnego. Ceny również są rewelacyjne!

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Zabawki

Post autor: gitarka »

Jeżeli chodzi o książki to ja polecam też blog czerwonyatrament/com/jak-kupowac-tanie-podreczniki-szkolne/ . Można tam znaleźć wiele interesujących informacji i recenzji książek. Dzięki nim z łatwością znajdziecie dla siebie interesujące Was książki.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Zabawki

Post autor: malinka »

"A ja poszukuję samochód dla dziecka elektryczny, bo chciałabym kupić coś takiego na prezent dla mojego synka na urodziny. Czy wiecie, gdzie mogę kupić taki pojazd- zabawkę w dobrej jakości i sprawdzoną? W sieci znalazłam przykładowo firmętohurt/pl i zastanawiam się czy tam nie dokonać zakupu?"

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Zabawki

Post autor: Bonia »

Gry w terenie są znakomitym pomysłem na zorganizowanie czasu dzieciom. Nie tylko rozwijają szereg umiejętności motorycznych naszych pociech, ale sprawiają, że maluchy chętnie spędzają czas na dworze. W dobie silnego rozwoju technologii i częstego korzystania z internetu, szczególnie ważne jest aby dzieci jak najwięcej czasu spędzały na świeżym powietrzu, zamiast przesiadywać przed ekranem telewizora czy podobnych urządzeń elektronicznych. Zabawy w terenie, w naturalny sposób wzbudzają u dzieci ciekawość otaczającego świata i sprawiają, że poprzez zabawę zestaw mały odkrywca dzieci mogą nauczyć się wielu nowych rzeczy. e-kidsplanet/com/maly-odkrywca-zabawki-akcesoria


ODPOWIEDZ