Zabawki

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: Zabawki

Post autor: Magiee54 »

Zamiast kupowania swojemu dziecku nowinek technologicznych, stawiamy na zabawki, które zwiększą jego umiejętności manualne. Ostatnio na przykład kupiliśmy kanwy do haftu krzyżykowego ze strony https://haftkrzyzykowy.com.pl/68-hafty-dla-dzieci - nie spodziewaliśmy się, że ta sztuka tak spodoba się naszemu synowi! Co o tym myślicie?

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Zabawki

Post autor: menni »

Super jest przytulanka sensoryczna dla małego dziecka. Kupiłam dla córki trochę w ciemno, a okazało się że jest to jej ulubiona rzecz bez której nie pójdzie w ogóle spać :)

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Zabawki

Post autor: zezowaty »

Nie tylko zabawki nadają się na prezent dla dzieci. Ja trafiłem na bardzo fajną ofertę tu bee/pl/12214-zestawy-kosmetykow-dzieciecych-na-prezent Są tu zestawy kosmetyków dla dzieci. Można z nich zrobić bardzo ładny prezent. Np dla małej strojnisi można kupić Mix 22 zestaw kosmetyków balsam 03 + lakier 08 + cień 01. Na pewno taki prezent się spodoba.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Zabawki

Post autor: Danuta »

Chyba większość dzieci lubi klocki Lego. Ja je chętnie kupuję, bo to klocki, które pobudzają wyobraźnię dziecka, poprawiają motorykę rąk. Teraz trafiłam na taką ofertę tu taniaksiazka/pl/klocki-lego-c-5249_5623_5632.html Tu jest duży wybór tych locków. A ceny promocyjne. Zobaczcie sami.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Zabawki

Post autor: lunka »

Przede wszystkim sprawdźcie sobie oferty w sklepach online, bo wybór jest naprawdę spory a ceny znacznie niższe niż w sklepach stacjonarnych. Mnie przykłądowo udało się kupić klocki cobi tutaj takwiele/pl/ w naprawdę atrakcyjnej cenie.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Zabawki

Post autor: treska »

Jakiś czas temu mój chrześniak obchodził swoje 4 urodziny, a z racji że uwielbia dinozaury, to zdecydowałam się na zakup dinozaur sterowany :) Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę :) Powiem wam, ze nic tak nie cieszy jak radość dziecka i uśmiech na jego twarzy.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Zabawki

Post autor: sofia11 »

Jeśli szukasz zabawek ekologicznych, z drewna to polecam zajrzeć tutaj eco-zabawki/pl/ Wybór zabawek jest bardzo duzy i na pewno znajdziesz tam coś dla dziecka w każdym wieku. Ja chcę zamówić tam zabawki dla bratanicy :)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Zabawki

Post autor: chorobo »

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to ostatnio na stronie sklepu jokomisiada/pl widziałam bardzo dużo propozycji w zakresie różnorodnych zabawek dla dzieci. Mnie osobiście bardzo spodobał się pluszak elmo i postanowiłam go zamówić dla mojej córeczki. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek robiliście tam jakieś zamówienia

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Zabawki

Post autor: malinka »

Wiecie, to nie jest na pewno tak, że pierwsze lepsze wybierzecie zabawki. Zwłaszcza, jak chodzi tutaj o malutkie dziecko, to trzeba precyzyjnie dopasować takie zabawki. Ja przykładowo postawiłabym tutaj na sklep skiddou/com/kategoria-produktu/zabawki/ , ponieważ tam mają rzeczywiście sprawdzone produkty i co ważne bezpieczne.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Zabawki

Post autor: patrycja7 »

Wiele inspiracji można znaleźć na różnych blogach. Jednym z takich blogów jest na przykład edukacjaglobalna/com/czy-dziecko-potrzebuje-maskotek/ . Warto przejrzeć, może i Wy znajdziecie tam inspiracje dla Waszych dzieci.


ODPOWIEDZ