Wózek dla malucha

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Wózek dla malucha

Post autor: AsiaS »

Szukam wózka dla dziecka, możecie mi coś polecić? Przeglądam różne sklepy i znalazłam wózek insevio/com/. Przede wszystkim zachwycił mnie swoim wyglądem na pierwszy rzut oka, ale też tym, że może być gondolą, spacerówką i widziałam, że oferują również akcesoria w zestawie. Co o nim sądzicie? :) Mnie też przekonał filmik z jego recenzją, wstawię Wam poniżej, może komuś się przyda ;)
youtube/com/watch?v=uwhNpRyhIBQ&t=6s

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Wózek dla malucha

Post autor: kleopatra »

Mogę polecić x-landera, czyli wózek który użytkuję od kilku miesięcy i muszę przyznać że nie mam co do niego zastrzeżeń i każdej mamie bym go z czystym sumieniem poleciła, jest funkcjonalny, łatwo się składa, łatwo podbija pod krawężniki i łatwo się nim manewruje nawet prowadząc go jedną ręką

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Wózek dla malucha

Post autor: Amy9602 »

Jeśli szukacie wózka dla dziecka to co powiecie na ten model venicci/pl/? Przede wszystkim pierwsze, co rzuca się w oczy to elegancki wygląd..no wózek na żywo jest po prostu piękny. Moja znajoma oglądała go w sklepie i pierwsze, co rzuciło jej się w oczy to kompaktowy rozmiar i waga.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wózek dla malucha

Post autor: zuzia852 »

Ja sobie chwalę swój wybór - Euro-Cart Volt Pro. Nie było sytuacji, w której by mnie rozczarował. Polecam

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Wózek dla malucha

Post autor: treska »

Owszem, wózek dla dziecka powinien być dobrej jakości. Na takich rzeczach nie ma co oszczędzać. Pomyślcie również o zakupie zabawek do wózka, aby zająć czymś dziecko, kiedy np będzie płakać. U nas super sprawdzają się zabawki ze sklepu tinylove/com/pl_pl/on-the-go-toys/ Mają spory wybór, od grzechotek do karuzeli, także na pewno uda wam się coś wybrac.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Wózek dla malucha

Post autor: sofia11 »

Świetnym wózkiem terenowym dla dziecka jest Axo z cavoe.eu/ My mamy ten wózek od niedawna i jest super! Wybraliśmy go ze względu na amortyzatory i porządne piankowe koła. Cena wózka też jest bardzo ok. Koniecznie się z nim zapoznaj.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Wózek dla malucha

Post autor: Mella »

W mojej opinii jeżeli zabieracie się za poszukiwania funkcjonalnych i jednocześnie dobrze wykonanych propozycji w zakresie wózków dla maluchów również w wydaniu premium to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam zapoznanie się z ofertą kinderprams/pl/pl/menu/wozki-dzieciece-premium-154.html gdzie będziecie mogli znaleźć propozycje marki Cybex. Naszym wyborem jest model Cybex PRIAM 3.0 to wózek wielofunkcyjny, zestaw 2w1 z gondolą LUX.

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Wózek dla malucha

Post autor: SebastianUs »

W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości wózka dziecięcego dla swojego maluszka, ale też funkcjonalnego dla Was w prowadzeniu, z dodatkowym miejscem na wszystkie akcesoria, czy także z wygodnym siedziskiem aby sprawdził się na dłuższe wyjścia i spacerki to podrzucam jeszcze do sprawdzenia świetny model Lexa recaro-kids/pl/lexa.html na który również się zdecydowaliśmy. Do tego można jedną ręką złożyć do wyjątkowo kompaktowych rozmiarów i bez przeszkód umieścić w bagażniku samochodu, a synkowi siedzi się bardzo wygodnie :)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Wózek dla malucha

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, warto również przejrzeć swoje propozycje na stronie tego sklepu kinderprams/pl/pl/menu/wozki-dzieciece-premium-154.html . Może wam znaleźć naprawdę przepiękne wózki dziecięce w bardzo dobrych cenach. Zerknijcie tam i dajcie znać co uważacie o ich asortymencie

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Wózek dla malucha

Post autor: treska »

Skoro mowa o wózkach dziecięcych, to może wy doradzicie mi wózek spacerowy dla bliźniaków ? Praktycznie od tygodnia oglądam oferty na tego typu wózki, ale nic szczególnego nie wpadło mi w oko. Licze, że może wy mi coś doradzicie.


ODPOWIEDZ