Termometr owulacyjny

PatrycjaMorales
Posty: 17
Rejestracja: pn cze 22, 2020 8:25 pm
Termometr owulacyjny

Post autor: PatrycjaMorales »

Pytanie do bardziej doświadczonych osób. Jaki wybrać i czym się kierować przy wyborze?

Pozdrawiam

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Termometr owulacyjny

Post autor: PatrycjaOneal »

Jeszcze nie widziałam na tym forum takiego tematu więc dobrze, że go poruszyłaś. Planowanie ciąży to temat dość skomplikowany jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy oraz wyposażenia. Jednym z podstawowych jest termometr owulacyjny pozwalający określic kiedy przypada owulacja. Najbardziej przyda się gdy nasze cykle są nieregularne lub wydłużone. Do jajeczkowania dochodzi mniej więcej co 28 dni, między 13 a 15, dniem przed wystąpieniem krwawienia. Natomiast każdy organizm jest inny, pewność będziemy miały tylko dzięki pomiarom temperatury. Zdaniem wielu ekspertów najlepiej sprawdzają się termometry analogowe, przykład - geratherm/pl/geratherm-basal/ Mniejszy zakres pomiaru da nam dokładniejszy wyniki. Ze względu na prostotę budowy nie ma mowy o jakichkolwiek usterkach.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Termometr owulacyjny

Post autor: lunka »

Wiecie co, możecie też w wolnej chwili sprawdzić ofertę sklepu 3diy.eu/ Mają szeroki wybór elektroniki użytkowej w przystępnych cenach. Co rusz pojawiają się u nich nowe dostawy, więc asortymentu jest coraz więcej. Myślę, że bez najmniejszego problemu znajdziecie u nich wszystko to, czego szukacie.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Termometr owulacyjny

Post autor: Mella »

No to w takim razie jeżeli szukacie naprawdę konkretnych informacji na temat tego jak dokładnie wyglądają symptomy owulacji to polecam bardzo dobry artykuł termometrowulacyjny/pl/symptomy-owulacji-co-warto-wiedziec/ z którego będziecie mogli dowiedzieć się więcej, bo jednak warto poznać wszystkie aspekty i też po prostu się do tego czasu przygotować tym bardziej jeżeli w najbliższej przyszłości planujecie zajść w ciążę.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Termometr owulacyjny

Post autor: violet »

To wszystko jest dla mnie trudne, dlatego w sumie nie wiem, co mam robić i jak mam się na to, czy na coś innego zdecydować. Na pewno sprawdzam też takie strefa.biz/zdrowie-i-uroda/clomid-odblok-po-cyklu-czym-jest-jakie-sa-jego-skutki-uboczne/ środki na to, by odpowiednio ogarnąć cykl i mam nadzieję, że wszystko to się sprawdzi. Wiadomo, że każdy ma jakieś problemy, ale ja szczególnie takie.


ODPOWIEDZ