Nieplanowana ciąża

glaczek
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 10, 2020 6:39 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: glaczek »

niezaplanowe ciaze są dość czesto spotykanie ale to dziecko i trochę inne prlany warto pozmieniac :)

waporyzatory

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Sabrinka »

Z reguły mówi się, że pierwsza ciąża nie jest planowana i ja nie widzę w tym nic takiego nadzwyczajnego. Po prosu rzadko kto od razu planuje pierwsze dziecko. Wiem to na swoim przykładzie. I właśnie podejrzewam, że mogę być w ciąży lecz pewna tego nie jestem. Więc na wszelki wypadek szperam w internecie i tak znalazłam, że o objawach ciąży przeczytasz na lekarzebezkolejki/pl/ Muszę przyznać że bardzo dużo mi ta stronka wyjaśniła.

Karcia
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:22 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Karcia »

Nieplanowana ciąża zdarza się wielu kobitom i moim zdaniem to nic strasznego. Po prostu trzeba zmienić nastawienie i zacząć poważnie myśleć. W takiej sytuacji jest moja siostra i teraz już się bardzo cieszy. Często oglądamy sklep z ciążowymi ubraniami formommy/pl/ , bo wkrótce jej się przydadzą i będzie trzeba coś zamówić.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: goskaa54 »

Ja także nie planowałam dziecka ale mam i staram się jak mogę aby wyrosło na zdrowego i silnego męzczyzne, chcę zacząc podawac mu olej rzepakowy dla niemowląt który pozytywnie wpływa na rozwój oraz wzrost dziecka, a jak wiemy mężczyzna musi byc wysoki aby miec łatwiej w życiu.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: zezowaty »

Ja wychodzę z założenia że każda ciąza to dar od niebios (jeżeli oczywiście kobieta zaszła w ciążę za przyzwoleniem współżycia) i nie ważne czy to planowane czy nie, moja żona niedawno rodziła przez cesarskie ciecie i urodziła nam się zdrowa i śliczna córeczka. Dzieci są jak diamenty które naszym wychowaniem należy oszlifowac.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: karinaMa »

Ale to przecież wcale nie jest takie proste. W pierwszej kolejności powinno się zawsze zdobyć rzetelną wiedzę, która może być dla Was niezwykle cennym wsparciem. W gyncentrum/pl/blog/pl/fakty-i-mity-na-temat-zachodzenia-w-ciaze macie więcej informacji na temat zachodzenia w ciążę, dlatego też koniecznie tam zajrzyjcie.

ewa55
Posty: 27
Rejestracja: wt gru 22, 2020 12:50 am
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: ewa55 »

Moja ciąża co prawda była planowana, ale jednak nie wszystko przebiegło tak jak się tego spodziewałam. Zaczęłam okropnie bać się porodu, byłam przekonana, że nie dam rady i coraz mniej chciałam tego dziecka. W psychomedic/pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ zdiagnozowano u mnie tokofobię, pomogli mi uporać się z moimi lękami oraz uzyskać zaświadczenie do cesarki.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: karinaMa »

To nic nie zmienia. Zawsze zostaje przede wszystkim troska o dziecko i matkę. Ja na pewno mogę Wam od razu podpowiedziec, że jeśli obawiacie się czegoś, to najlepiej wybrać się z tymi troskami do Psychomedic. Na stronei psychomedic/pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ same możęcie się przekonać, że jak najbardziej da się jeszcze lepiej przygotować do porodu. To powinno dać Wam sporo nadziei.

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: patrycja »

Nieplanowana ciążą to sytuacja nie do pozazdroszczenia, ja też się tego bałam dlatego zdecydowałam się na hormonalną antykoncepcję. Tabletki vines biorę już od 2 lat i mogę powiedzieć że warto bo poza antykoncepcyjnym działaniem mają sporo innych zalet, na przykład zupełnie zlikwidowały u mnie PMS

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: sofia11 »

No tak to bywa w życiu. Ja uważam, że jak ktoś nie chce mieć dziecka to powinien się zabezpieczać - proste. Jak już jesteś w ciąży to zadbaj o siebie i dziecko. Warto zacząć przyjmować ten suplement diety miositogyn/pl Ma w sobie kwas foliowy i inne witaminy istotne dla kobiet w ciąży.


ODPOWIEDZ