Nieplanowana ciąża

Olgga
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 13, 2020 1:39 pm
Nieplanowana ciąża

Post autor: Olgga »

Hej, chciałam zapytać czy ktoś z Was może słyszał o stronie 9tygodni/pl/produkt/tabletki-poronne/ nie ukrywam zależy mi na czasie i opiniach. Jak weszłam na stronę to nie ukrywam wzbudza zaufanie i jest nawet możliwość rozmowy ze specjalistą. Pytam i proszę o pomoc bo innego wyjścia nie mam ...

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: skubinka »

Jest wiele kobiet które zajdą w nieplanowaną ciążę, ale jak można myśleć o tym by kupić sobie tabletki poronne. Nie rozumiem tego. Przecież po porodzie można oddać dziecko do adopcji. Ale gdy już jesteś w ciąży warto zadbać o siebie i używać bezpieczne kosmetyki w ciaży niestety nie wszystkie kosmetyki są odpowiednie dla skóry.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: goskaa54 »

Moja ciąża też nie była planowana ale nie żałuje ani trochę, chcę teraz zamawiać wyprawkę ponieważ do szpitala już co raz blizej. Na stronie jaką jest simed/pl/ Znalazłam laktator Lakta Zoe który wydaje mi się odpowiednim urządzeniem dla mnie. jest to laktator dwufazowy który swą pracą odwzorowuje naturalne ssanie dziecka dzięki czemu moja laktacja będzie stymulowana.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Samanta »

Moja ciążą również nie była planowana... nawet planowałam usunięcie ale odwlekałam to aż było za późno.. Siostra zabrała mnie do swojego ginekologa, który prowadził moją ciążę i był zarówno wsparciem psychicznym. Lepszego lekarza nie mogłam sobie wymarzyć. Od tego czasu jestem stałą pacjentką centrum medycznego neomedica/pl/oferta/specjalizacje/ginekologia-i-poloznictwo/

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Luna077 »

Bądąc w ciąży trzeba mieć świadomość tego, że trzeba dostarczać dziecku niezbędne składniki dla jego prawidłowego rozwoju. Dlatego już od samego początku ciąży warto przyjmować Composita - compositamama/pl/ Jest to suplement, który przede wszystkim zawiera kwas foliowy ale i również foliany. A to główne składniki, które dbają o prawidłowy rozwój układu nerwowego u dziecka.

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: gosiek »

Czasem los za nas decyduje. U mnie było tak, że chcieliśmy najpierw mieszkanie zmienić na większe, żeby tak na spokojnie wszystko. A dopiero potem starać się o maluszka. Wyszło odwrotnie i też daliśmy radę. Nie licząc porannych nudności, to całą ciążę dobrze zniosłam. Mój mąż też przeżył z moimi humorkami i zachciankami, wszystko na hormony zganiałam ;) Nawet podjęliśmy decyzję o bankowaniu krwi pępowinowej w Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych. To szansa na leczenie wielu ciężkich chorób dzięki komórkom macierzystym.

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: patrycja »

Jeśli o mnie chodzi to jestem spokojna że nie przytrafi mi się nieplanowana ciąża, od kilku lat biorę skuteczne tabletki antykoncepcyjne vines w schemacie 24+4 uznawanym za najskuteczniejszy i najlepszy zwłaszcza dla kobiet które źle znosiły przerwy między aktywnymi tabletkami

bajarka
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 7:13 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: bajarka »

wiele ciąż jest nieplanowanych :) ale to nie znaczy, ze bedzie zle, ze nie bedziemy z tego powodu szczesliwe :) wiem cos o tym, nawet nie myslalam o tym, zeby zostac matką ale stalo sie :) caly okres ciazy bardzo sie cieszylam, chodzilam do szkoly rodzenia, zawczasu wybralam do porodu szpital - Medicover w Warszawie :) moja siostra tam rodzila, watrunki swietne, opieka, dobrze wyposazony oddzial

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: bodo »

Czasem warto nie planować. Dziecko to dar, który wiele zmienia. Oczywiście pozytywnie. Trzeba tylko odpowiednio się przygotować do przyjścia na świat nowego członka rodziny. Tutaj philips/pl/c-e/blog/matka-i-dziecko/kolki-u-niemowlaka.html sobie zerknijcie. Jest tam bowiem namiar na blog, a na nim wiele cennych i praktycznych porad oraz informacji, które mogą się przydać.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Franczeska »

U nas ciąża była jak najbardziej planowana. Starałam się jak najbardziej do niej przygotować, czytając różne poradniki i artykuły. Trafiłam na przykład na bardzo fajny kalendarz ciąży na stronie internetowej mustela/pl/mustela-blog/18-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy. Czy któraś z Was też miała okazję z niego korzystać?


ODPOWIEDZ