Spodnie dla niemowlaka

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Spodnie dla niemowlaka

Post autor: nikitta »

Hej, chciałbym kupić na prezent dla dziecka spodnie dobrej jakości. Polecacie może jakiś sklep? Wczoraj przeszukując internet dużo dobrego słyszałem o tej stronie https://www.newyorkstyle.pl/pl/c/SPODNIE/99 . Co o niej sądzicie? Z tego co widzę to mają naprawdę niezłe ubranka w bardzo atrakcyjnych cenach. Myślicie, że warto się skusić? Dajcie znać, z góry dzięki.

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Spodnie dla niemowlaka

Post autor: lewandowska »

Ja mogę Ci polecić jeden ze sklepów w którym mają tego typu produkty dla dzieci. Od czasu do czasu robię tam zakupy i mają fajną odzież niemowlęcą: zyzio-and-zuzia/pl/pl/c/Odziez-niemowleca/110 :) Zresztą sprawdź sama, może coś Ci się spodoba. Znajoma mi poleciła ten sklep i cieszę się, że tam trafiłam. Poza tym wiele ubranek dostałam od siostry bo ma trochę starsze dziecko. Jeśli szukasz ubranek dla dziecka to w internecie jest tego mnóstwo, wystarczy poszukać :)

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Spodnie dla niemowlaka

Post autor: Mella »

No to zajrzyjcie jeszcze do Miziu miziu/pl/collections/spodenki-niemowlece gdzie także jest mnóstwo świetnych propozycji, jeśli chodzi o spodenki niemowlęce zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. My kupiliśmy na przykład ostatnio dla naszego synka takie żółte w potworki i kratki. Warto sprawdzić bo ceny są super, a co do jakości wykonania też nie miałam najmniejszych zastrzeżeń :)

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Spodnie dla niemowlaka

Post autor: Alexia »

Wejdź sobie na stronę tego sklepu fashionpolska/pl/ubranka-dla-niemowlat/wyprzedaz . Mam przeczucie, że spodoba Ci się ta wyprzedaż, bo ciuszki są doskonałej jakości i w atrakcyjnych cenach. Sama się zastanawiam nad kupieniem czegoś dla maluchów mojego brata. Rosną tak szybko, że rodzice już nie nadążają sami z kupowaniem ciuszków :)

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Spodnie dla niemowlaka

Post autor: zdrowania »

Ja kilka par spodni dla mojego bobaska zakupiłam na szipszop/pl/ubranka/spodnie . Jestem z nich zadowolona, bo są wykonane z bezpiecznych materiałów i po kilku praniach wyglądają nadal jak nowe. Dlatego śmiało mogę polecić Ci zakupy w tym sklepie, a ostatnio czytałam że do końca lutego mają promocję, wystarczy jak przy składaniu zamówienia wpiszesz kod: ubranka5.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Spodnie dla niemowlaka

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że ostatnio poszukiwałam jakiś ciekawych spodenek dla mojego synka. Koleżanka poleciła mi, żebym przejrzała sobie asortyment tego miejsca pinokio/pl/spodnie-6/ogrodniczki-rozowe-spring-light różowe ogrodniczki , ponieważ mają na tyle duży wybór, że bez problemu znajdę tam jakieś ciekawe propozycje. Muszę przyznać, że asortyment mają na tyle zróżnicowany, że aż ciężko się zdecydować tylko na jeden model.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Spodnie dla niemowlaka

Post autor: Alka »

Wydaje mi się, że w przypadku niemowląt wygodniejsze będą pajacyki. Teraz są tak robione, że łatwo je rozpinać do zmiany pieluchy, a przy okazji dokładnie otulają ciało dziecka. Nie ma więc opcji, że dziecko przewieje. W Textil Market mają bardzo duży wybór takich pajacyków. Rzuć okiem txm/pl/dziecko/niemowlak/pajacyki. Ceny też bardzo fajne więc powinnaś być zadowolona.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Spodnie dla niemowlaka

Post autor: zezowaty »

Zobaczcie sobie tą stronę tu https://gdpoland.pl/odziez-dziecieca/ Myślę że w tym Chińskim Centrum Handlowym są różne ubrania dla dzieci w tym też dla niemowlaka. Bez problemu znajdziesz tu ładne spodenki i nie tylko. Bo ceny w tym centrum zachęcają do większych zakupów.


ODPOWIEDZ