Alergia na psa

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Alergia na psa

Post autor: Ennia »

Podejrzewam, ze moj syn ma alergie na psa. Czy objawy alergii pojawiają sie od razu czy po jakims czasie?

I czy wykluczone jest w takim przypadku posiadanie zwierzaka?

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Re: Alergia na psa

Post autor: Miri »

Z tego co wiem to reakcja powinna byc natychmiastowa.A nie po kilkunastu godzinach , czy tym bardziej po kilku dniach. Najlepiej skontaktować się z alergologiem, ewentualnie wykonać testy alergiczne, są specjalne duże pakiety testow i warto będzie zobaczyć czy dziecko rzeczywiście choruje na alergię na psiaka.
Nie wyklucza to posiadania psa:
zwierzaki/pl/psy-z-wlosami

Sa rasy z włosami a nie z sierścią. Co jest opisane tutaj.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Alergia na psa

Post autor: menni »

Niestety coraz więcej osób boryka się z alergiami, a już najbardziej dokuczliwe są alergie wziewne które wiążą się z wieloma nieciekawymi objawami jak np. łzawienie oczu. Dlatego warto poczytać sobie na portalu Dbam o oczy w jaki sposób o nasze oczy dbać, kiedy dokucza nam alergia

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Alergia na psa

Post autor: zuzia852 »

Ja jak miałam alergię na psa i nie wiedziałam tego jeszcze to poszłam do dobrego alergologa i on szybko mi znalazł przyczynę. Tutaj cmp.med/pl/cmp-chmielna/alergolog-warszawa-chmielna/ macie fajnych specjalistów w tej dziedzinie więc polecam wam jak byście szukali.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Alergia na psa

Post autor: chorobo »

Moim skromnym zdaniem, leki na alergie w bardzo dobrych cenach, znajdziecie w świetnej aptece internetowej od webpharm/pl. Posiadają szeroki wachlarz ofertowy, a także bardzo dobre ceny. Jeśli robicie cykliczne zakupy, to moim zdaniem warto sprawdzić tę ofertę, ponieważ mają świetne ceny.


ODPOWIEDZ