Rehabilitacja dziecięca w Warszawie

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Rehabilitacja dziecięca w Warszawie

Post autor: Ennia »

Rozglądam się obecnie za dobrym gabinetem rehabilitacji dziecięcej w Warszawie

Gdzie warto jest się udać?

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Re: Rehabilitacja dziecięca w Warszawie

Post autor: Miri »

Nie wiem w jakiej części Warszawy szukasz przychodni ale jeśli bliżej centrum, polecam Balumed. Przyjmuje tam wielu dobrych specjalistów jeśli chodzi o dzieci. Przychodnia specjalizuje sie w pediatrii oraz ma spory oddział rehabilitacji dziecięcej.

Moja córka chodziła tam na rehabilitację. Zlamała rękę i po zdjęciu gipsu powinna chodzić na ćwiczenia na fundusz, jednak terminy były odległe. Córka miała problem z ruchomością ręki tak wiec nie chciałam aby cierpiała i zapisałam ją prywatnie. Daję kontakt balumed/pl/uslugi/rehabilitacja-fizjoterapia/rehabilitacja/

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Rehabilitacja dziecięca w Warszawie

Post autor: treska »

Nie wiem czy wiecie, ale dzięki odpowiednio wcześnie podjętej rehabilitacji w wielu przypadkach możliwe jest całkowite wyeliminowanie problemu zdrowotnego u dziecka lub jego znaczne zminimalizowanie. Dlatego warto stawiać przede wszystkim na profesjonalistów, którzy pracują także na takich sprzętach jak rehabilitacjadladzieci.net/kategoria-produktu/wszystko/masazery/ Warto zadbać o nasze pociechy.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Rehabilitacja dziecięca w Warszawie

Post autor: Franczeska »

A skoro już mowa o rehabilitacji i fizjoterapii, to czy są tutaj może jacyś fizjoterapeuci, którzy prowadzą własne, prywatne gabinety? Jeśli tak, to jak macie je wyposażone? Oprócz sprzętu warto moim zdaniem zadbać o odpowiednie oprogramowanie. Na przykład dzięki programowi RSQ Physio możecie zadbać o bezpieczeństwo elektronicznej dokumentacji medycznej. A to w dzisiejszych czasach bardzo istotne.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Rehabilitacja dziecięca w Warszawie

Post autor: chorobo »

Jak już mowa o rehabilitacji, to nie ukrywam że sama ostatnio szukałam jakiegoś sprawdzonego ośrodka, w którym mogłabym podjąć leczenie. Koleżanka doradziła mi, żebym w wolnej chwili zainteresowała się ofertą rehabilitacja-wadowice/pl/ ponieważ pracująca naprawdę wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem w tym zakresie. Dajcie znać, co wy na ich temat uważacie.


ODPOWIEDZ