Sucha skóra u dziecka

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Sucha skóra u dziecka

Post autor: Amy9602 »

Hej. Czy u Waszego dziecka występowały suche zmiany skórne? Jak radziłyście sobie z tym? U moje dziecka często skóra się przesusza..na mustela/pl/mustela-blog/sucha-skora-u-niemowlaka-pielegnacja widziałam ciekawy artykuł o tym, jak rozpoznać suchą skórę u niemowlaka, a także, w jaki sposób radzić sobie z tym problemem.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Sucha skóra u dziecka

Post autor: lunka »

Odpowiednia pielęgnacja i problem powinien zniknąć. Powiem ci, ze jakiś czas temu kupiłam colway żel do mycia twarzy dla siebie, ale na stronie producenta przeczytałam, że jest to produkt odpowiedni też dla dzieci. U nas super się sprawdza.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Sucha skóra u dziecka

Post autor: miksturka »

mamy poodbny problem, synek ma czasami taka suchą skórę,nie wiem co stosowac...

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Sucha skóra u dziecka

Post autor: knot »

Są fajne kosmetyki, emolienty dla dzieciakow. U nas sie sprawdzaja te z dermedic

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Sucha skóra u dziecka

Post autor: miksturka »

A gdzie je kupic? wszedzie są dostepne??

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Sucha skóra u dziecka

Post autor: knot »

Nawet ostatnio zamawiałam z notino/pl/dermedic/?f=1-1-12849-3646-15016 :) cena spoko, a kosmetyki super pod wzgledem jakosci

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Sucha skóra u dziecka

Post autor: bubaa »

jeśli szukacie informacji na temat pielęgnacji dzieci to warto czerpać je tylko ze sprawdzonych źródeł. ja często zaglądam na blog paretingowy Dbamy o Dziecko dbamyodziecko/pl/. Jeśli jesteście rodzicami to bez dwóch zdań polecam to miejsce, znajdziecie tu wiele odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


ODPOWIEDZ