Własny biznes gastronomiczny

kasiunia
Posty: 463
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: kasiunia »

Prowadzący biznes w gastronomii, doskonale wiedzą ,że jest on na swój sposób specyficzny. Dobrze ,że może liczyć na wsparcie ze strony firm IT, biur rachunkowych czy kancelarii adwokackich. W ostatnim czasie biznes gastronomiczny otrzymał dodatkowe wsparcie w postaci takich urządzeń jak kiosk gastronomiczny , który potrafi wyręczyć pracownika i przyjąć zamówienie oraz pobrać płatność. Musicie przyznać ,że to dość spore udogodnienie.

Kamilla36
Posty: 131
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: Kamilla36 »

Super, ale prowadzenie takiego to duża odpowiedzialność. Jeśli będziesz serwować ryby albo owoce morza, to na fier.pl ich pod dostatkiem. Są bardzo dobre i zawsze świeże, bo transportowane w specjalnych chłodziarkach.

treska
Posty: 274
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: treska »

Wiesz, ze https://projektlokalu.pl/trendy-i-inspi ... /aywe_jvag prezentuje inspiracje i trendy dotyczące projektowania przestrzeni restauracyjnych. Dowiedz się, jak zaprojektować restaurację tak, aby zachęcić gości do dłuższego pobytu i stworzyć niezapomnianą atmosferę.

knot
Posty: 197
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: knot »

Biznes gastro nie jest latwy, dlatego warto tez stale sie szkolic i rozwijac, by nadazyc nad zmieniajacymi sie trendami. Dobrym pomyslem moze byc skorzystanie z kursu https://twojegastro.com/nasze-szkolenia ... stronomii/ ktory nie tylko ulatwi nam usystematyzowanie wiedzy na temat roli managera ale przyniesie tez cenne wskazowki na temat zarzadzania personelem, rekrutacji czy chociazby tworzenia menu


ODPOWIEDZ