Dieta glikiemiczna

Bonia
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Dieta glikiemiczna

Post autor: Bonia »

Kontrola indeksu glikemicznego spożywanych posiłków jest szczególnie ważna dla cukrzyków, jednak coraz częściej zaleca się ją i zdrowym osobom, które chcą cieszyć się smukłą linią i zapobiegać wielu chorobom. Jak powinna wyglądać dieta o niskim indeksie glikemicznym? Listę „dozwolonych” oraz „zakazanych” produktów możesz sprawdzić dbam-o-siebie/pl/miesiac-z-niskim-indeksem-glikemicznym. Naprawdę warto o siebie zadbać.

lunka
Posty: 74
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Dieta glikiemiczna

Post autor: lunka »

Ja jestem zdania, że dieta powinna być wybierana indywidualnie - w końcu każdy organizm ma inne problemy i potrzeby. Ja od lat zmagam się z dną moczanową, także zastosowanie takiej diety: cateromarket/pl/blog/dna-moczanowa-podagra-jaka-diete-stosowac było jednym rozwiązaniem w walce o zdrowie.

treska
Posty: 64
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Dieta glikiemiczna

Post autor: treska »

Cateringi dietetyczne to naprawdę świetne rozwiązanie dla osób, które podobnie jak ja...po 1 nie umieją gotować a po 2 .. są leniwe :D Rozwiązanie idealne! Ja wybrałam catering z polecenia koleżanki i jestem mega zadowolona z tego wyboru.

karinaMa
Posty: 74
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Re: Dieta glikiemiczna

Post autor: karinaMa »

Akurat w tak ważnych kwestiach, powinniście zawsze polegać na zdaniu profesjonalistów. Ja nie wyobrażam sobie sytuacji, w której miałabym nie korzystać z takich miejsc jak blog dietetyczny w kontekście zdobywania wiedzy. To bardzo ważna rzecz, dlatego też nie powinniście tego w jakikolwiek sposób lekceważyć.

Amy9602
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Dieta glikiemiczna

Post autor: Amy9602 »

Jeśli chcecie zdrowo się odżywiać to zdecydowanie polecam przejrzeć artykuły na https://zdrowe-zywienie24.pl/, gdzie dowiecie się wiele ciekawych wskazówek odnośnie zdrowe odżywiania.

pikawka
Posty: 71
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Dieta glikiemiczna

Post autor: pikawka »

Catering dietetyczny to świetny wybór dla wszystkich zabieganych osób, które nie mają czasu na gotowanie samodzielnie zdrowych posiłków. Ja zamawiam dania w firmie https://fitboxy.pl/ i dla mnie to rewelacja. W końcu jem zdrowo, regularnie. Od razu widać to na wadze, bo poszła w dół. Polecam wszystkim takie rozwiązanie, bo to wygoda i ogromna korzyść dla naszego zdrowia.


ODPOWIEDZ