Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Samanta
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: Samanta »

Ja uwielbiam bakalie, daktyle, figi itp. Niestety jest to trochę droga przekąska ale na szczęście dzięki ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Figi.htm mogę sprawdzić gdzie kupić najtaniej.

menni

Post autor: menni »

Spokojnie można znaleźć tanie , dobre i zdrowe jedzenie w naszych przydomowych sklepach. Jeśli chodzi o nabiał czyli mleko, maślanki itd. to polecam tego producenta krasnystaw.eu/ szukać na półkach. Ma przepyszne produkty i oczywiście bardzo zdrowe bez chemii

bubaa

Post autor: bubaa »

Ja mieszkam w niewielkiej miejscowości i nie mamy tu dużej ilości z eko żywnością. Ale od czego jest internet :) jeśli chodzi o dobre jakościowo oleje tłoczone na zimno to na pewno warto kupować je w sklepie olejewielkierychnowo/pl/. Sami od początku do końca zajmują się ich produkcją, ceny nie są wysokie a zamówienia są realizowane na bieżąco.

Ennia

Post autor: Ennia »

W ostatnim czasie równeiż czesto kupuję w sieci
jest o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych
jest o wiele wiekszy wybór zdrowej żywności
jak również jest to dla mnie po prostu wygodniejsze ( niż chodzenie od sklepu do sklepu i porównywanie cen w poszczególnych)

Od siebie polecam to miejsce: https://organic24.pl/category/swieze-dania-gotowe-tofu W dobrej cenie możecie kupić tam na przykład tofu.

lewandowska
Zakupy online Warszawa

Post autor: lewandowska »

Zdrowe i tanie jedzenie kupuję w https://leclerc-online.pl/. Sklep oferuje szeroki wybór produktów zarówno tych bio i ekologicznych. Korzystam z promocji i wygody dowozu do domu. Cenię bardzo sobie sklep i jego obsługę. Wszystko odbywa się bardzo sprawnie.

menni

Post autor: menni »

Są sklepy gdzie można znaleźć zdrowe jedzenie, eko i te sprawy. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że ono sporo kosztuje. Nie lepiej sprawdzić sobie kuvings wyciskarki i zamiast kupować soki przygotowywać je samodzielnie w domu?

ODPOWIEDZ