Własny biznes gastronomiczny

chorobo
Posty: 432
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: chorobo »

Jeżeli zastanawiacie się, nie moglibyście znaleźć jakieś porządne wyposażenie gastronomiczne do swojej restauracji, to myślę że warto przejrzeć sobie oferty tego miejsca https://gastroplaneta.pl/pl/c/Lady-chlodnicze/25 mają tam wiele ciekawych akcesoriów gastronomicznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Zajrzyjcie tam, a myślę że nie będziecie rozczarowani

silence
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: silence »

Niedawno z żoną otworzyliśmy pizzerię i na razie przyjmujemy tylko klientów w lokalu. W ciągu najbliższych tygodni mamy w planach poszerzenie działalności o dostawy - potrzebne będzie założenie strony internetowej. Na https://mhw.pl/domeny znalazłem tanią ofertę rejestracji domeny i rozważam także hosting. Przeglądałem nawet różne domeny i nazwa naszej pizzerii z końcówką .pl jest dostępna, także chyba nie będę się zastanawiał.

paulajacka12
Posty: 162
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: paulajacka12 »

Prowadząc każdy rodzaj biznesu, również gastronomicznego warto znać swoje prawa. Spółka zoo a ZUS ? Wielu właścicieli nie bardzo wie jak wyglądać mają poprawne relacje z tym organem. Wiecie, że kiedy wspólnik jest większościowym udziałowcem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i posiada 99 % udziałów, powinien podlegać oskładkowaniu? Warto w kwestiach spornych zaufać porządnej kancelarii prawnej, która was będzie reprezentować np. w Sądzie.

malinka
Posty: 166
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: malinka »

Tak, taki biznes rzeczywiście ma sens i na pewno przyniesie swój zysk. Ale trzeba dobrze nad nim popracować i ważnym aspektem jest też odpowiednie do niego wyposażenie. W sklepie Gastromania.pl jesteście w stanie kupić najróżniejsze sprzęty i narzędzia do swojego lokalu, nawet pakowarki henkelman czy inne rzeczy...

Querta
Posty: 16
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:01 am
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: Querta »

Ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł odnośnie rezerwacji online: https://calendesk.com/pl/blog/system-re ... -sprawdzi/ Ta aplikacja do rezerwacji robi bardzo dobre wrażenie.


ODPOWIEDZ