Wycena nieruchomości

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Wycena nieruchomości

Post autor: deborah »

Wycena nieruchomości Katowice - chciałabym dokładnie oszacować wartość swojego mieszkania. Jaką firmę, wykonującą operat szacunkowy polecacie?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Wycena nieruchomości

Post autor: chorobo »

W mojej skromnej ocenie, zakup nieruchomości to poważna decyzja, która musi zostać bardzo dokładnie przemyślana. Należy zastanowić się, czy czasem nie warto skorzystać z usług profesjonalistów. Mi na przykład udało się znaleźć tę firmę cn-kaczmarek/pl/ . Mają ciekawą ofertę!

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wycena nieruchomości

Post autor: zuzia852 »

Ja z kolei szukam informacji na temat tego, jak sprzedać mieszkanie z lokatorem , ponieważ mam w mieszkaniu niechcianego lokatora. Słyszałam, że firma GRB zajmuje się takimi przypadkami. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług?

gosiek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Wycena nieruchomości

Post autor: gosiek »

I ja się tego właśnie obawiałam przy wynajmowaniu że trafi mi się jakiś nieuczciwy lokator i potem będę miała same problemy. Niestety tak się dość często dzieje jak się okazuje. Jak już wynajmować to skorzystać z usług takiej firmy jak per-modum/pl/ z Warszawy. Oni zajmują się profesjonalnie zarządzaniem najmem i całą nieruchomością, sprawdzają i lokal i same osoby które mają go wynająć. Kontrolują na każdym kroku umowę, pobierają opłaty za wynajem. Nawet w imieniu właściciela mogą podpisać umowę.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Wycena nieruchomości

Post autor: lunka »

Dobrze, że w końcu ktoś poruszył ten temat. Zdecydowanie więcej osób powinno wiedzieć, że warto w obecnych czasach inwestować w nieruchomości. Z tego co też zauważyłam, to dużym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości gruntowe na warmii i mazurach ze względu na swoje niskie ceny.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Wycena nieruchomości

Post autor: malinka »

"A ja właśnie planuję sprawdzić sobie Działki budowlane województwo Śląskie, ponieważ postanowiliśmy się budować i teraz zastanawiam się, gdzie się za nimi rozglądnąć??? Co przykładowo sądzicie o firmie Remax Gold ? Czy warto byłoby się do nich zgłosić? Bo czytałam w sieci, że jest to rzetelne biuro nieruchomości."

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Wycena nieruchomości

Post autor: kasiunia »

Jak wycenić nieruchomość zgodnie z prawem - to z pewnością wie każdy rzeczoznawca nieruchomości, jednak by prawidłowo ocenić nieruchomość jako inwestycję trzeba znać lokalny rynek i jak rynek reaguje na nieruchomości w określonym położeniu. Bez wątpienia dobrego położenia nie można odmówić nieruchomościom na Mazurach. Mikołajki apartamenty - to bardzo dobra inwestycja, z której okazjonalnie także można skorzystać całą rodzina.


ODPOWIEDZ