Wycena nieruchomości

deborah
Posty: 423
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Wycena nieruchomości

Post autor: deborah »

Wycena nieruchomości Katowice - chciałabym dokładnie oszacować wartość swojego mieszkania. Jaką firmę, wykonującą operat szacunkowy polecacie?

chorobo
Posty: 494
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Wycena nieruchomości

Post autor: chorobo »

W mojej skromnej ocenie, zakup nieruchomości to poważna decyzja, która musi zostać bardzo dokładnie przemyślana. Należy zastanowić się, czy czasem nie warto skorzystać z usług profesjonalistów. Mi na przykład udało się znaleźć tę firmę https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Mają ciekawą ofertę!

zuzia852
Posty: 435
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wycena nieruchomości

Post autor: zuzia852 »

Ja z kolei szukam informacji na temat tego, jak sprzedać mieszkanie z lokatorem , ponieważ mam w mieszkaniu niechcianego lokatora. Słyszałam, że firma GRB zajmuje się takimi przypadkami. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług?

gosiek
Posty: 79
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Wycena nieruchomości

Post autor: gosiek »

I ja się tego właśnie obawiałam przy wynajmowaniu że trafi mi się jakiś nieuczciwy lokator i potem będę miała same problemy. Niestety tak się dość często dzieje jak się okazuje. Jak już wynajmować to skorzystać z usług takiej firmy jak http://www.per-modum.pl/ z Warszawy. Oni zajmują się profesjonalnie zarządzaniem najmem i całą nieruchomością, sprawdzają i lokal i same osoby które mają go wynająć. Kontrolują na każdym kroku umowę, pobierają opłaty za wynajem. Nawet w imieniu właściciela mogą podpisać umowę.

lunka
Posty: 291
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Wycena nieruchomości

Post autor: lunka »

Dobrze, że w końcu ktoś poruszył ten temat. Zdecydowanie więcej osób powinno wiedzieć, że warto w obecnych czasach inwestować w nieruchomości. Z tego co też zauważyłam, to dużym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości gruntowe na warmii i mazurach ze względu na swoje niskie ceny.


ODPOWIEDZ