catering dietetyczny jaki wybrać?

Awatar użytkownika
beepbeet
Posty: 6
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 6:53 pm
Re: catering dietetyczny jaki wybrać?

Post autor: beepbeet »

Pracuję po dwanaście godzin dziennie przy komputerze, dlatego moja sylwetka złapała kilka dodatkowych kilogramów przez brak ruchu. Nie mam czasu nawet gotować, dlatego moja dieta do tej pory opierała się na fast foodzie. Znajomy powiedział mi, że w moim wypadku najlepsza będzie dieta pudełkowa, dlatego postanowiłem spróbować. Jedzenie jest naprawdę dobre i mam nadzieję, że pomoże mi schudnąć.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: catering dietetyczny jaki wybrać?

Post autor: sofia11 »

Ja póki co jestem na diecie redukcyjnej z warszawskiwikt/pl/ i jestem zadowolona z efektów które osiągnęłam po dwóch miesiacach diety (-10 kg). Teraz mam zamiar dodatkowo zacząć ćwiczyć :) Długa droga przede mną, ale jestem pozytywnie nastawiona.

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: catering dietetyczny jaki wybrać?

Post autor: leia72 »

Ja mogę Ci zaproponować ten catering hellodieta/pl/. Dostarczają posiłki w wielu miastach i z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W ofercie jest wiele diet - jeśli nie wiesz co wybrać, możesz skonsultować się z ich dietetykiem. Wszystko powstaje pod okiem specjalistów, w higienicznych warunkach. Smaczne, zdrowe, aż 5 posiłków dziennie prosto pod drzwi.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: catering dietetyczny jaki wybrać?

Post autor: lewandowska »

Wszystko zależy od potrzeb Twojego organizmu. Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia, zdecyduj się np. na podobny tanieszamanie/pl/ catering dietetyczny o większej kcal. Wiadomo, im więcej spalasz, tym więcej Twój organizm potrzebuje, żeby prawidłowo funkcjonować. My z mężem stosujemy dietę Active i szczerze polecamy. Posiłki są świetnie przyrządzone, przede wszystkim nie brakuje w nich smaku i przypraw, jak to często bywa przy cateringach. Wszystko zawsze przychodzi na czas, a i finansowo, płacąc za dwie osoby, nie narzekamy. Spróbuj, może akurat Ci podpasuje 😉

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: catering dietetyczny jaki wybrać?

Post autor: treska »

Długo szukałam firmy, która nie tylko posiada w swojej ofercie catering dietetyczny bo to jeszcze nie wiele znaczy ale przede wszystkim firmy, która te posiłki wykonuje z świeżych składników, pochodzących z ekologicznych źródeł, wybrałam bodychief/pl/dieta-pudelkowa/steszew i jestem bardzo zadowolona - polecam


ODPOWIEDZ