Sklep ze zdrową żywnością

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Sklep ze zdrową żywnością

Post autor: AsiaS »

Hej. Jeśli chcecie zacząć zdrowo się odżywiać to na pewno warto wprowadzić do swojej diety nowe produkty, np. z niskim indeksem glikemicznym. Duży asortyment świeżych i zdrowych produktów znajdziecie na jawo2008/pl ;) Sama robię tam zakupy często i bardzo polecam ze względu na atrakcyjne ceny oraz częste promocje.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Sklep ze zdrową żywnością

Post autor: kasiunia »

No właśnie , widzę ,że zdrowie dość mocno nas zajmuje. Sprawa moim zdaniem jest stosunkowo prosta, trzeb zwracać uwagę na to co jemy oraz regularnie uprawiać jakiś sport. Wiele informacji na ten temat znaleźć możemy też w necie - 4women.net/pl/forum/ - to jest na przykład jeden z blogów, w których zabieram głos.To blog typowo kobiecy ale porusza się tam także tematy ,którymi zajmują się raczej mężczyźni - np. budownictwo i majsterkowanie.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Sklep ze zdrową żywnością

Post autor: chorobo »

Jeżeli chodzi o sklep ze zdrową żywnością, to bezproblemowo mogę polecić ten bee/pl/9186-cukier-trzcinowy . Oprócz tego, że kupuję tam cukier trzcinowy, to robię naprawdę spore zakupy żywności. Dodatkowo posiadają kosmetyki naturalne, czy suplementy diety. Moim zdaniem warto zaznajomić się z ichniejszą ofertę. Znajdziecie tam naprawdę świetne produkty.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Sklep ze zdrową żywnością

Post autor: zuzia852 »

Sama bardzo chętnie jem słodycze, ale też zastanawiam się nad zdrowszą alternatywą. Wydaje mi się, że naprawdę super alternatywą są batoniki z musli. W dużym wyborze i dobrej cenie można znaleźć je na stronie freeyu/pl. Warto zdecydować się na coś z dostępnej tutaj oferty.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Sklep ze zdrową żywnością

Post autor: kasiunia »

Rzeczywiście słodycze są naszą słabością i bardzo często nie możemy sobie odmówić ich skosztowania. Czy jednak zastanawialiście się kiedykolwiek jak powstaje czekolada albo inne słodycze.Bardzo ciekawą kwestią jest także fakt z czego powstaje czekolada, bo niestety nie wszyscy to wiedzą. Zachęcam do lektury, moim zdaniem to bardzo ciekawe informacje.

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Sklep ze zdrową żywnością

Post autor: lewandowska »

Warto zainwestować również w zdrowe przekąski, jak chociażby orzechy makadamia pestka.sklep/pl/produkt/orzechy-makadamia/ i wiele innych rodzajów orzechów, suszonych owoców itp. wartościowych produktów. Nie wiem jak u Was, ale u mnie to właśnie kaloryczne i niezdrowe przegryzki zawsze były moją zgubą. Nawet jeśli dbałam o zbilansowane i odżywcze główne posiłki, to między nimi zbyt często sięgałam po batoniki, czekoladki.. i to w masowych ilościach. Teraz zaopatruje się w pestka,sklep i bez wyrzutów sumienia mogę przekąsić coś smacznego i nieszkodliwego, a wybór produktów jest naprawdę ogromny, Sprawdźcie sami :)

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Sklep ze zdrową żywnością

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że daleko nie trzeba szukać. Dość często spożywamy potrawy smażone, więc dobrze jest wiedzieć na jakim oleju smażyć by było smacznie i zdrowo. Dobrze wiemy już od dawna ,że olej rzepakowy do smażenia to najlepsze rozwiązanie.Żaden inny olej nie ma takiej temperatury dymienia jaką ma olej rzepakowy. To najważniejszy wyznacznik oleju do smażenia.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Sklep ze zdrową żywnością

Post autor: Bonia »

Olej ryżowy, kokosowy czy rzepakowy? olejrzepakowy/com/bank-wiedzy/#ryz-kokos Półowalnym każdego z nich w kuchni i wybieram olej rzepakowy do smażenia. Jest bezkonkurencyjny.


ODPOWIEDZ